"Динамо" сенсаційно програло "Зорі" у матчі з вилученням та 5 голами. Відео

10,5 т.
Динамо Київ

Київське "Динамо" програло "Зорі" у центральному матчі 3-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. Поєдинок на стадіоні ім. Лобановського в Києві завершився з рахунком 3:2.

Столичні футболісти, які виступали на цій зустрічі в ролі гостей, пропустили м'яч уже на 7-й хвилині. Назарій Русін чудово розібрався у штрафному майданчику суперника й за допомогою рикошету від Кендзьори ударом у ближній кут відкрив рахунок.

Окрилені успіхом номінальні господарі потужно атакували, щоразу створюючи небезпеку біля воріт Бущана. "Динамо" ніяк не могло налагодити конструктивні дії в нападі, тож пропуск другого м'яча здавався цілком логічним.

На 35-й хвилині захисники киян забули у своєму штрафному майданчику про Дмитра Мишньова. 28-річний захисник отримав пас від Чурка та ударом з льоту розстріляв воротаря "Динамо".

На останніх секундах Назарій Русин міг зробити рахунок 3:0, але не реалізував вихід віч-на-віч.

Гра перевернулася в другому таймі. Ймовірно, в перерві Мірча Луческу знайшов необхідні слова для своїх підопічних, оскільки другу половину "Динамо" почало набагато агресивніше. "Біло-сині" просто зім'яли опонента, забивши гол на 49-й хвилині.

Футболісти з Києва продовжували тиснути й мали кілька чудових нагод, аби зрівняти рахунок. На 69-й хвилині у "Зорі" було вилучено Вантуха, проте вже за дві хвилини, граючи в більшості, "біло-сині" пропустили контратаку та гол.

Під завісу зустрічі Буяльський знову скоротив відставання, але на більше "Динамо" виявилося нездатним.

"Зоря" – "Динамо" 3:2

Гол: Русин (7), Мишньов (35), Бражко (71) – Ванат (49), Буяльський (83)

Вилучення: Вантух (69)

"Зоря": Мацапура – Данченко, Батагов, Імереков, Вантух – Назарина, Чурко (Алефіренко, 80), Мишньов (Бражко, 63) – Крістіан, Русин, Нагнойний (Луньов, 63)

"Динамо": Бущан – Кендзьора (Гармаш, 46), Забарний, Сирота, Дубінчак – Шепелєв (Шапаренко, 46), Андрієвський (Сидорчук, 46) – Караваєв, Буяльський, Кабаєв – Ванат

Як повідомляв OBOZREVATEL, у попередньому турі "Динамо" з рахунком 0:3 програло "Дніпру-1".