"Динамо" стартувало в УПЛ із сенсаційної поразки 0:3. Відео голів

22,2 т.
Динамо

Київське "Динамо" програло "Дніпру-1" у 2-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. Перенесений двобій у Львові на однойменній арені завершився з рахунком 0:3.

Господарі з перших хвилин заволоділи ігровою ініціативою, щоразу організовуючи атаки на ворота бразильського голкіпера Макса Валефа. Проте команда з "Дніпра" змогла витерпіти, і наприкінці першого тайму приголомшити суперника.

Після флангової передачі Пихаленка Сарапій бічними ножицями в розкішному стилі пробив повз Бущана.

Старт другої половини став ще більш шокуючим для вболівальників біло-синіх. Вже сам Пихаленок замкнув простріл, зробивши рахунок 2:0.

Крапку на 91-й хвилині поставив Рубчинський, впевнено зігравши на добиванні.

Зазначимо, що за весь поєдинок динамівці завдали лише 3 удари по воротах (2 у площину воріт), тоді як суперник 10 атакував і 7 разів м'яч летів у площину воріт. Для киян це стала першою поразка у стартовому турі чемпіонату з 2004 року, тоді вони поступилися "Шахтарю" (0:2).

"Динамо" – "Дніпро-1" 0:3

Голи : 0:1 - 43 Сарапій, 0:2 - 55 Пихаленок, 0:3 - 91 Рубчинський

" Динамо ": Бущан – Кравченко, Забарний, Попов, Дубінчак – Сидорчук, Шапаренко – Караваєв, Буяльський, Шепелєв – Бесєдін

"Дніпро-1" : Валеф – Танчик, Сваток, Сарапій, Бузанелло – Бабенко, Бланко – Громов, Пихаленок, Гуцуляк – Довбик

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" зіграє у групі В Ліги Європи. Суперниками "біло-синіх" стали: "Ренн" (Франція), "Фенербахче" (Туреччина) та АЕК (Кіпр).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!