"Динамо" вийшло до чвертьфіналу Кубку України, пропустивши гол на 85-й хвилині

7,5 т.
Маріуполь Динамо

Київське "Динамо" обіграло в гостях "Маріуполь" у 1/8 фіналу Кубка України з футболу. Поєдинок на стадіоні ім. В. Бойка завершився з рахунком 1:2.

Чемпіони країни з перших хвилин демонстрували спокійний контроль у грі, зустрічаючи опонентів лише на своїй половині поля. Центрбеки господарів грали без м'яча, віддавши ініціативу супернику.

Починаючи з 15-ї хвилини, "Динамо" все активніше та активніше пресингувало суперника та заслужено першими відкрили рахунок. Перший удар Шкуріна потяг Турбаєвський. "Біло-сині" подали кутовий і після подачі Шапаренка Вербич встромив м'яч у ворота ударом головою.

Забивши гол столична команда перейшла в режим енергозбереження, пропонуючи маріупольцям атакувати та розкриватися.

Команда Остапа Маркевича це робила вкрай мляво, тоді як "Динамо" небезпечно било і зі штрафних, і з далеких дистанцій, і на 33-й хвилині, знову після подачі кутового, подвоїло свою перевагу. Відзначився Артем Шабанов.

У другій половині Луческу прибрав головного креативника команди Миколи Шапаренка. Цей хід дав зрозуміти, що завдання столичної команди просто утримати переможний рахунок. Динамівці повністю віддали м'яч "Маріуполю" без натяків на контратаки.

Така поважність ледь не коштувала киянам перемоги. На 85-й хвилині Очеретько протягнув м'яч по центру і точно пробив з-під ніг Шабанова – 1:2.

Суперник "біло-синіх" визначиться в результаті жеребкування після того, як зіграються усі матчі. Чвертьфінали заплановано на 2 березня. Півфінали відбудуться 20 квітня. Фінальний поєдинок – 11 травня.

Нагадаємо, що "Динамо" є чинним володарем Кубка України. У травні 2021-го "біло-сині", мінімально здолавши "Зорю", в 13-й раз у своїй історії завоювали цей трофей.