"Динамо" здобуло першу перемогу в 2021 році. Відео

'Динамо' на тренуванні

Київське "Динамо" з рахунком 2:0 обіграло солігорський "Шахтар" у другому товариському матчі тренувального збору в ОАЕ та здобуло першу перемогу в 2021 році.

Підопічні Мірчі Луческу контролювали хід поєдинку в першому таймі. Вони володіли м'ячем на половині поля чемпіонів Білорусі, постійно задіюючи обидва фланги атаки. "Гірники" лише зрідка відповідали своїми контратаками. У першому таймі українській команді так і не вдалося конвертувати свою перевагу в голи.

Після перерви "Динамо" продовжило домінувати на полі і все ж зуміло відкрити рахунок у матчі після кутового. Помилки на виході припустився голкіпер "Шахтаря" Гутор, чим скористався бразильський легіонер киян Клейтон і забив свій перший гол за клуб.

Після цього картина на полі не змінилася, а тиск підопічних Луческу дозволив їм знову відзначитися. Другий м'яч вийшов трохи курйозним – Томаш Кендзьора бив по воротам, ігровий снаряд влучив у голову Віктору Циганкову та залетів за комірець голкіперу. Цей гол став останнім у поєдинку.

"Динамо Київ" – "Шахтар" Солігорськ 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: Клейтон, 51, Циганков, 78

"Динамо" Київ: Нещерет – Караваєв, Попов, Сирота, Миколенко – Андрієвський, Шепелев – Де Пена, Лєднєв, Родрігес – Бесєдін

Як повідомляв OBOZREVATEL, третій матч на зборі в ОАЕ з місцевою командою "Аджман" був скасований.

У першій контрольній зустрічі "Динамо" програло варшавській "Легії".