"Динамо" зазнало сенсаційної поразки в день свого 96-річчя, вперше програвши за Шовковського

20,0 т.
Динамо Чорноморець

"Динамо" несподівано програло одеському "Чорноморцю" 2:3 у матчі 26-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. Зустріч у день 96-річчя київської команди відбулася на столичному стадіоні ім. Лобановського.

Перед цією грою букмекери однозначно ставили у фаворити киян.

Сама зустріч почалася для господарів шокуюче. Вже на 3-й хвилині після подачі кутового Олександр Демченко роздрукував ворота Нещерета.

Забитий гол окрилив гостей і вони продовжили атакувати, буквально зім'явши оборону "біло-синіх". Підопічні Шовковського виглядали безпорадно, пропустивши за 8 хвилин другий м'яч.

Після флангового навісу Зіги Бадібанга Олег Демченко головою зробив рахунок непристойним – 0:2.

У перерві виконавець головного тренера "Динамо" знайшов необхідні слова для своїх підопічних. З інтервалом у 2 хвилини Ванат та Буяльський забив по голу.

У час, що залишився, на полі точилася рівна боротьба, де впевненіше зіграли одесити. На 71-й хвилині Олег Демченко приніс перемогу "Чорноморцю", оформивши дубль.

Це стало першою поразкою Шовковського на посаді наставника столичної команди.

У турнірній таблиці УПЛ "Динамо" з 50 очками посідає п'яте місце, відстаючи від 4-ї "Зорі", що йде на 5 пунктів. Лідирує з 60 балами "Шахтар". Він свою гру проти "Інгульця" проведе о 17:00.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!