"Динамо" у скандальному матчі обіграло лідера УПЛ. Відео

33,7 т.
'Динамо' у скандальному матчі обіграло лідера УПЛ. Відео

Київське "Динамо" у матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу обіграло лідера УПЛ "Дніпро-1". Зустріч в Ужгороді завершилась із рахунком 1:0.

Єдиний м'яч у грі був забитий наприкінці першого тайму. На 41 хвилині Сваток віддав назад на свого голкіпера, той встиг відбити на Хайнера. Бразилець спробував повернути в центр на партнера, але натомість віддав точно на Буяльського.

Форвард "Динамо" розібрався у штрафному майданчику із захистом і точно пробив у нижній кут.

На 83-й хвилині стався скандальний епізод. Аргентинець Домінго Бланко навмисно наступив на ногу Буяльському, але головний арбітр Дмитро Кривушкін вирішив, що це лише жовта картка. Варто зазначити, що на матчі працював ВАР, але це не вплинуло на ситуацію.

Після фінального свистка Віталій вибіг на поле, щоб демонстративно відсвяткувати перемогу перед рефері, одночасно висловивши все, що про нього думає. Кривушкін не оцінив такого жесту, нагородивши Віталія прямою червоною карткою.

У паралельному матчі донецький "Шахтар" із рахунком 3:0 обіграв у гостях "Кривбас". Голами відзначилися Судаков, Келсі та Швед. Це дозволило "гірникам" обійти "Дніпро-1" та одноосібно очолити турнірну таблицю. "Динамо" з відставанням 6 очок займає 4-й рядок.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!