"Динамо" з вилученням програло "Бенфіці" в Юнацькій лізі УЄФА, але вийшло до плей-оф

2,0 т.
'Динамо' з вилученням програло 'Бенфіці' в Юнацькій лізі УЄФА, але вийшло до плей-оф

В останньому матчі групового етапу футбольної Юнацької ліги УЄФА київське "Динамо" поступилося в Португалії лісабонській "Бенфіці" з рахунком 0:1. Єдиний м'яч забив 18-річний форвард господарів Луїш Семеду на 44-й хвилині та забезпечив своїй команді перше місце у групі.

Догравали зустріч гості у меншості: на 69-й та 77-й хвилинах дві жовті картки, а потім і червону отримав півзахисник Володимир Бражко.

Юніори "Бенфіки" відзначають гол.

Ще на початку листопада "Динамо" розгромило "Барселону" у Києві та гарантувало вихід у плей-оф Юнацької ліги УЄФА. Тепер стало відомо, що підопічні Ігоря Костюка пробилися в матчі на вибування з другої позиції.

Самба Діалло у грі з "Бенфікою".

У завершальному матчі нашої групи іспанська "Барселона" та німецька "Баварія" розіграють між собою у Мюнхені третє місце.

Нагадаємо, раніше київська молодь двічі обіграла "Баварію" (2:1 та 4:0), по разу "Бенфіку" (4:0) та "Барсу" (4:1), а одну зустріч, у Каталонії, завершило нічиєю 0:0.

На нашому сайті йде трансляція "Бенфіка" – "Динамо".

Нагадаємо, де і коли дивитись матч "Бенфіка" – "Динамо".