"Динамо" розгромило "Барселону" у Києві та гарантувало вихід до плей-оф Юнацької ліги УЄФА

4 хвилини
37,3 т.
Динамо перемогло Барселону

Молодіжний склад київського "Динамо" здобув велику перемогу над каталонською "Барселоною" у Юнацькій лізі УЄФА. 19-річні столичні футболісти перемогли своїх ровесників із Іспанії з рахунком 4:1. Матч відбувся на стадіоні "Динамо" ім. В. Лобановського.

Завдяки цій перемозі "біло-сині" точно зіграють у плей-оф турніру. Переможець групи вийде до 1/8 фіналу ЛЧ, друге місце – о 1/16-му. У киян після 4 турів 10 очок. Вони очолюють групу E.

Динамо Київ U-19

Вже у самому дебюті підопічні Ігоря Костюка вийшли вперед, забивши на 2-й хвилині.

Діалло відкрив рахунок

Сенегальський вінгер Сабма Діалло отримав м'яч на лівому фланзі штрафного майданчика, обіграв захисника і точним "пострілом" у дальній кут рикошетом від штанги відправив м'яч у сітку – 1:0.

Гості зусиллями Хуана Давіда Фуентеса відновили рівновагу на 37-й хвилині.

На 40-й хвилині другу жовту картку отримав Ільяс Ахомаш, залишивши "Барселону" у меншості.

"Динамо" – "Барселона"

Окрилені кияни кинулися атакувати та змогли забити переможний гол у роздягальню. Відзначився Кирило Попов.

Після перерви столичні футболісти володіли ініціативою та змогли реалізувати ще два моменти. Максим Дячук на 66-й хвилині успішно зіграв після подачі кутового.

За 7 хвилин до фінального бузку все той же Діалло зробив рахунок розгромним, оформивши дубль.

"Динамо" перемогло "Барселону"

Нагадаємо, що два тижні тому ці ж клуби в Барселоні розписали нічию, при цьому не реалізувавши по ходу поєдинку жодного зі своїх моментів.