"Динамо" розгромило лідера УПЛ і очолило турнірну таблицю

3 хвилини
11,5 т.
Динамо Десна

Київське "Динамо" в центральному матчі 5-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі обіграло лідера першості – чернігівську "Десну". Зустріч у столиці на стадіоні ім. Лобановського завершилася з рахунком 4:0.

Після бляклої гри в минулому турі з "Інгульцем", яка завершилася сенсаційною нічиєю, столичний клуб зробив висновки. Уже з перших хвилин "біло-сині" демонстрували високу швидкість в ухваленні рішень. "Десна" не встигала за опонентами, поступово все глибше й глибше сідаючи в захист.

Підопічні Луческу, якого вже виписали з лікарні і дозволили стежити за матчем на трибунах, дедалі більше нагнітали, але за першу половину тайму створили лише кілька напівмоментів.

Розв'язка настала на 30-й хвилині. Шапаренко в падінні віддав Буяльському, який не дивлячись розвернувся і ювелірним ударом поклав точно в дальню дев'ятку.

Забивши гол чемпіони продовжили атакувати і через 7 хвилин не без допомоги ВАР заробили пенальті.

Сафронов високо піднятою ногою збив у штрафному Буяльського і Циганков точно виконав покарання.

Після перерви гості кинулися відіграватися, заставши зненацька оборону "Динамо". Бойко довелося у високому стрибку кулаком виносити м'яч.

На 56-й хвилині кияни забили третій гол. Після виносу Бойка нападник "Десни" Тарас Завійський головою скинув на хід Буяльському і той у дотик оформив дубль.

Після цього "Динамо" віддало ініціативу супернику, відійшовши великими силами в оборону. На 71-й хвилині білоруський дебютант "біло-синіх" Ілля Шкурін побіг у контратаку, ефектно розібрався з захисником, але не влучив у рамку.

А на 78-й хвилині відзначився знову Завійський, оформивши автогол. Шкурін бив головою у ворота, але влучив у суперника і від плеча Тараса м'яч влетів під штангу.

Після цієї перемоги "Динамо" набирає 13 очок і одноосібно очолило таблицю.

Турнірна таблиця

"Динамо" – "Десна" 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 30 Буяльський, 2:0 – 37, пенальті Циганков, 3:0 – 56 Буяльський, 4:0 – 78, автогол Завійський.

Динамо – Бойко, Сирота (Тимчик, 67), Забарний, Миколенко, Кендзьора, Циганков (Караваєв, 68), Гармаш (Шкурін, 46), Буяльський, Сидорчук (Шепелєв, 67), Антюх (Ледньов, 78), Шапаренко.

Десна – Литовка, Масалов (Шевцов, 77), Сафронов, Цимбалюк, Арвеладзе (Болбат, 46), Калитвинцев, Домбровський, Картушов, Тотовіцкій (Дегтярьов, 86), Завійський, Безбородько (Будковський, 46).

Попередження: Домбровський (4), Буяльський (34), Завійський (45), Шапаренко (55), Забарний (84), Тимчик (90).

Нагадаємо, що напередодні донецький "Шахтар" експериментальним складом обіграв одеський "Чорноморець".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше ЗМІ поінформували про несподіваний крок Луческу щодо футболістів "Динамо"