"Динамо" з рахунком 5:0 здобуло першу перемогу на зборі в Швейцарії. Відео

2,9 т.
Динамо Дівонн результат матчу

"Динамо" розгромило "Дівонн", який виступає у французькій регіональній лізі, з рахунком 5:0. Ця перемога стала першою для підопічних Мірчі Луческу на першому тренувальному зборі в Швейцарії.

Вже на 13-й хвилині кияни вийшли вперед після того, як Вікентій Волошин підловив захисника суперників на помилці й спокійно закотив м'яч у ворота, які були залишені голкіпером. Незабаром столичний клуб подвоїв перевагу зусиллями вихованця "Шахтаря" Владислава Кулача, який зайняв вигідну позицію перед воротами і з близької відстані переправив "круглого" у сітку.

Кулач вперше відзначився голом за "Динамо"

Наступний гол був забитий вже в другому таймі. Все той же Кулач заробив пенальті і сам же його реалізував, оформивши дубль на 60-й хвилині. Після цього своє ім'я на табло запалили Георгій Цітаішвілі та Владислав Ванат, які відзначилися після виходів віч-на-віч із голкіпером.

Цітаішвілі також запалив своє ім'я на табло

"Динамо" – "Дівонн" – 5:0 (2:0, 3:0)

"Динамо": Моргун (Кучерук, 46), Скорко (Кравченко, 57), Біловар, Вівчаренко, Дубінчак, Коробенко, Бражко, В. Волошин, Н. Волошин (Антюх, 57), Цітаішвілі, Кулач (Ванат, 63).

Голи: В. Волошин (13), Кулач (18, 60, з пенальті), Цітаішвілі (68), Ванат (86).

У наступному поєдинку, який пройде 7 липня, підопічні Луческу зустрінуться з "Люцерном" у заключному матчі першого швейцарського збору.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше кияни в грі з вісьмома голами втратили перемогу над "Базелем".