"Динамо" в матчі з 8 голами втратило перемогу над швейцарським грандом. Відео

12,5 т.
Владислав

Київське "Динамо" з нічиєї стартувало на перших літніх зборах. На стадіоні в швейцарському Веве підопічні Луческу в результативному матчі втратили перемогу над віцечемпіоном Швейцарії "Базелем". Поєдинок закінчився з рахунком 4:4.

По ходу матчу кияни грали два тайми різними складами. У першій 45-хвилинки столичні футболісти легко забили два голи (відзначилися Антюх і Сирота), проте ще до перерви швейцарці зусиллями Артура Кабрала зрівняли рахунок.

Перший гол забив Антюх

Друга половина гри вiдбулася за схожим сценарієм. Чемпіон України двічі виходив уперед, і срібний призер Суперліги Швейцарії двічі відновлював паритет. Останній м'яч було забито за 8 хвилин до фінального свистка.

"Динамо" – "Базель" – 4:4

Гол: 23 – 1:0 Антюх, 2:0 – 30 Сирота, 2:1 – 36 Касамі, 2:2 – 45 пенальті Кабрал, 3:2 – 49 Леднєв, 3:3 – 60 Кабрал, 4:3 – 66 Коробенко, 4:4 – 82 Маршан

"Динамо" (1-й тайм) - Бойко, Сирота, Скорко, Дубінчак, Буяльський, Шепелев, Бражко, Андрієвський, де Пена, Антюх, Супряга (Ванат, 35).

"Динамо" (2-й тайм) - Бойко (Моргун, 76), Вівчаренко, Шабанов, Кравченко, Сідклей, Андрієвський (Коробенко, 62), Гармаш, Леднєв, Цітаішвілі, Родрігес, Ванат (Кулач, 62).

Динамо зіграло з Базелем

Варто зазначити, що на першому зборі "Динамо" залишилося зіграти 3 контрольні поєдинки:

3 липня. 16:00. "Динамо" – "Лозанна" (Швейцарія)

7 липня. 17:00. "Динамо" – "Люцерн" (Швейцарія)

10 липня. 13.00. "Динамо" – "Сервет" (Швейцарія)

Динамо на зборах

Перший офіційний поєдинок у сезоні-2021/2022 "Динамо" зіграє 24 липня проти "Шахтаря" в Суперкубку України.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" може купити хорватського нападника "Гориці" Крістіана Ловріча як заміну Артему Бесєдіну, який отримав травму в матчі Євро-2020 проти Швеції.