"Динамо" в УПЛ втратило перемогу у Києві. Відео голів

7,8 т.
'Динамо' в УПЛ втратило перемогу у Києві. Відео голів

Київське "Динамо" у 9-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі зіграло внічию з полтавською "Ворсклою". Поєдинок у столиці на стадіоні ім. Лобановського завершився з рахунком 1:1.

Перший тайм проходив у невеликому темпі без ударів по воротах. Перший гострий момент стався на 33 хвилині. Бесєдін отримавши навісну передачу у штрафному майданчику гостей, скинув у центр, де Буяльський виграв єдиноборство у захисника.

Ще до кінця тайму полтавці зрівняли рахунок. Марлісон поборовся біля воріт Нещерета, після чого м'яч відскочив до Юрченка. Циганков помилився з позицією, дозволивши 28-річному хавбеку забити гол.

У другому таймі гра стала жвавішою. "Динамо" контролювало ситуацію, комбінаторно працювало на чужій половині поля, вдало використовувало моменти для коротких передач. "Ворскла" також мала кілька забійних моментів, щоб вирвати перемогу, але до забитого м'яча справа так і не дійшла.

Для підопічних Луческу ця нічия стала першою у сезоні УПЛ. У турнірній таблиці "біло-сині" з 10 очками йдуть на 8-му місці (3 перемоги/3 поразки за 7 ігор).

Раніше півзахисник "Динамо" Микола Шапаренко заявив, що на його думку головною причиною незадовільних результатів столичного клубу на євроарені та у внутрішньому чемпіонаті є втома.

У Лізі Європи "біло-сині" програли всі 4 матчі групового етапу і займає останній рядок у квартеті.

"Динамо" – "Ворскла" – 1:1

Голи: Буяльський (33) – Юрченко (44)

Попередження : Сирота (16), Кабаєв (21) – Юрченко (16), Марлісон (90+3)

"Динамо": Нещерет, Караваєв, Сирота, Попов, Кендзера (Вівчаренко, 59), Сидорчук, Лонвейк, Буяльський, Кабаєв (Гармаш, 59), Циганков, Бесєдін (Ванат, 74)

"Ворскла": Різник, Кравець, Зайков, Пердута, Скляр, Сефері, Чеснаков, Бацула, Марлісон, Челядін, Юрченко (Степанюк, 86)

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!