"Динамо" в меншості втратило очки з "Маріуполем" в УПЛ. Відео

2,7 т.
'Динамо' - 'Маріуполь'

"Динамо", яке вже забезпечило собі чемпіонство, не змогло обіграти "Маріуполь" (0:0) у номінально домашньому матчі 25-го туру української Прем'єр-ліги, який пройшов у Маріуполі на стадіоні імені Бойка.

Микола Шапаренко з м'ячем

Вже на другій хвилині зустрічі "азовці" могли відкривати рахунок після помилки голкіпера киян Дениса Бойка. Він вибив м'яч прямо на суперника, а вже через кілька секунд був змушений парирувати удар із меж штрафного майданчика.

Після цього підопічні Мірчі Луческу взяли м'яч під контроль, виконали кілька стандартів, але наступний по-справжньому небезпечний момент створив саме "Маріуполь". Номінальні гості провели швидку атаку, яка закінчилася передачею на Дмитра Топалова. Той прибрав захисника на замаху і пробив у дальній кут, але Бойко знову врятував команду.

Сергій Сидорчук

На 24-й хвилині перший реальний шанс для взяття воріт у "Динамо" втратив Віталій Миколенко. Він опинився на дальній штанзі після прострілу Олександра Тимчика, але не зумів поцілити в кут. Незабаром стовідсотковий момент був у Карлоса де Пени, але уругвайський легіонер не встиг переправити м'яч у сітку з кількох метрів, оскільки його в останню секунду випередив В'ячеслав Танковський.

Перший тайм закінчився нульовою нічиєю, а вже на перших хвилинах другої половини кияни залишилися в меншості. Де Пена підкотився під суперника і побачив перед собою другу жовту картку.

Микола Шапаренко виконує штрафний удар

Незважаючи на це, "Динамо" продовжило володіти ініціативою і могло забити після удару головою у виконанні Іллі Забарного, який прийшов на подачу штрафного, але його удар перевів на кутовий голкіпер "азовців" Євген Гальчук.

Надалі підопічним Остапа Маркевича вдалося відсунути гру від своїх володінь, але контроль м'яча їм нічого не дав, адже Бойку так і не довелося всерйоз вступати в гру.

"Динамо" – "Маріуполь" 0:0 (0:0, 0:0)

"Динамо": Бойко – Тимчик (Кендзьора, 64), Забарний, Попов, Миколенко – Сидорчук – Циганков (Караваєв, 64), Шапаренко (Лєднєв, 87), Буяльський (Гармаш, 74), Де Пена – Бесєдін (Родрігес, 75 ).

"Маріуполь": Гальчук – Кирюханцев, Мампассі, Чоботенко, Стасюк – Танковський (Петерман, 68) – Горбунов (Кащук, 62), Меліченко (Чех, 46), Мішньов, Топалов (Драмбаев, 82) – Бондаренко.

Попередження: Де Пена, Буяльський – Горбунов, Танковський, Топалов, Мішньов, Чех, Мампассі

На 51-й хвилині Де Пена отримав другу жовту і був вилучений з поля.

Відзначимо, що в першому колі підопічні Луческу мінімально перемогли "азовців", але також закінчували поєдинок у меншості.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в минулому турі київський клуб розгромив полтавську "Ворсклу" на виїзді з рахунком 5:1.