"Динамо" сенсаційно програло: Хацкевич іде у відставку

72,9 т.
'Динамо' сенсаційно програло: Хацкевич іде у відставку

Київське "Динамо" у матчі 7-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі сенсаційно програло львівським "Карпатам". Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 0:2.

Динамо - Карпати

Кияни після вильоту від "Аякса" з Ліги чемпіонів намагалися реваншуватися перед домашніми уболівальниками і з перших секунд заволоділи ініціативою.

Вже на 2-й хвилині Супряга якимось незбагненним чином не зміг влучити у ворота. Циганков прострілював на дальню штангу, рикошет від ноги захисника "Карпат" переніс м'яч просто до стійки, де Влад ударом у падінні влучив у каркас воріт.

Незважаючи на всі старання динамівців, їм більше не вдавалося створити реальну небезпеку біля воріт Кучинського, а на 17-й хвилині вони самі припустилися фатальної помилки. Вербич обрізався у простій ситуації, Мякушко дограв епізод до кінця, відібрав м'яч у Бурди, прорвався флангом і прострілив. Шведу залишилося лише підставити ногу в порожні ворота.

Читайте: 7-й тур чемпіонату України з футболу: розклад і де дивитися

Пропущений гол зовсім не розлютив "біло-синіх". Підопічні Хацкевича мляво атакували, не особливо загострювали ситуацію біля воріт суперника і замість того, щоб зрівняти рахунок, пропустили гол в роздягальню. Карраскаль обіграв Че-Че, віддав Шведу, а той легким рухом на протихід Кадару прибрав угорця і пробив прямо в дальній кут.

Другий тайм почався з видалення у "Карпат". На 55-й хвилині Мехремич отримав другу жовту за вельми сумнівний фол на Русині. Окрилені віце-чемпіони за кілька хвилин створили низку найнебезпечніших ситуацій, але бездоганно грав Кучинський, рятуючи свій клуб.

Решта 30 хвилин перетворилися на один суцільний штурм "Динамо". Київські гравці били і після позиційних атак і зі штрафних, кілька разів влучили у штангу і поперечину, але хоча б зрівняти рахунок так і не змогли.

Після матчу головний тренер Олександр Хацкевич заявив, що відповідальність за цей результат лежить повністю на ньому і він готовий зазнати гідного покарання.

"Ця поразка повністю на мені. Поспiлкуюся з президентом клубу. Я для себе прийняв рішення і подякував хлопцям за той час, який ми разом, і побажав їм удачі у збірній", - заявив білорус на прес-конференції.

Нагадаємо, що на день раніше "Шахтар" здобув перемогу в донецькому дербі.