"Динамо" вилетіло від "Аякса" з Ліги чемпіонів

40,8 т.
'Динамо' вилетіло від 'Аякса' з Ліги чемпіонів

"Динамо" фактично провалило плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів і не змогло навіть забити "Аяксу" на своєму полі - кияни у другому поєдинку зіграли 0:0 із голландцями (перший матч - 1:3) і вилетіли з ЛЧ.

Для "Динамо" все могло початися дуже сумно - вже на 15-й хвилині за фол Кендзьори суддя призначив пенальті. Але Тадич пробив у штангу (Бойко не вгадав напрямку удару), а на добиванні зіграв невдало.

Читайте: Футболіст "Аякса" зганьбився під час пенальті у матчі з "Динамо"

Киян на атакуючу гру вистачило максимум на півтайму, а найреальніший момент у "біло-синіх" був на самому початку, коли після м'якого удару Вербича кіпер "Аякса" виловив м'яч, який опускався в дев'ятку. Щодо решти, то чим далі - тим гірше кияни грали в атаці. А дебютант Супряга і зовсім зустрічався з м'ячем раз на 10 хвилин.

У матчі, де "Динамо" треба було атакувати, героєм зустрічі став... воротар киян Денис Бойко. "Аякс" без тиску за результат спокійно організував масу моментів і міг забити 2-3 голи, але Бойко рятував. Голкіпер зробив 3-4 чіткі сейви кращого класу і залишився єдиним, до кого після матчу не буде претензій.

Також голландці разок перевірили поперечину воріт "Динамо" ударом зі штрафного, а під кінець матчу і зовсім не використовували контратаки й абсурдні моменти у вигляді "подарунків" від киян.

Читайте: Футбольні фанати влаштували "війну" у Києві, перед матчем Ліги чемпіонів - відеофакт

Команда Олександра Хацкевича провела досить слабкий матч, фактично заваливши другий тайм. Уболівальники не побачили агресії та належної боротьби в атаці, яку обіцяв тренер, і можуть цілком говорити про безвольний виліт із Ліги чемпіонів. Що й казати, якщо в середині другого тайму статистика видала за ударами 20-4 на користь "Аякса".

"Динамо" ж, програвши голландцям за сумою двох зустрічей, залишає Лігу чемпіонів. Але не прощається з єврокубками в цьому сезоні - "біло-сині" потраплять у групу Ліги Європи.

Читайте: Стільцем у голову: ультрас "Динамо" влаштували заворушення на матчі з "Аяксом"

"Динамо" - "Аякс" - 0:0

На 15-й хвилині Тадич не реалізував пенальті (штанга).

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Пиварич - Сидорчук (Шапаренко, 64) - Циганков, Шепелєв (Гармаш, 46), Буяльський (Русин, 84), Вербич - Супряга.

"Аякс": Онана - Мазрауї, Де Лігт, Блінд, Вебер (Ельтінг, 79) - Шоне, Де Йонг - Зієш, Ван де Беєк (Де Віт, 84), Тадич, Хунтелаар.

Попереджені: Кендзьора (14), Сидорчук (54), Шапаренко (73) - Зієш (34), Тадич (87).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у матчі-відповіді з "Аяксом" через травму не зміг зіграти провідний форвард киян Артем Бесєдін