"Динамо" з антирекордом не змогло обіграти "Шахтар" в УПЛ

3 хвилини
41,7 т.
Динамо Шахтар

Київське "Динамо" в центральному матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі зіграло внічию з донецьким "Шахтарем". Битва на полі столичного НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 0:0.

Для "біло-синіх" це стало 5-ю поспіль домашньою зустріччю з "помаранчево-чорними", яка завершилася без перемоги (3 поразки і 2 нічиї). До цього антирекорд "Динамо" становив 4 гри поспіль (2 нічиї та 2 поразки) і був встановлений у 2003-2006 роках.

Перед грою обидві команди хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час розстрілів у Бабиному Яру.

Матч почався з хвилини мовчання.

"Шахтар" почав зустріч першим номером, подовгу катаючи м'яч у центрі поля, намагаючись організувати позиційний напад. "Динамо" побудувало свою гру на контратаках, за першої можливості намагаючись довгими вертикальними передачами знайти Вітіньо.

Велику частину часу атакував Шахтар.

На 9-й хвилині команди обмінялися гострими моментами: фланговий випад господарів завершився ударом Де Пени в штангу, а у відповідь Алан Патрік пустив м'яч трохи вище поперечини.

Динамо побудувала гру на контратаках.

"Гірники" монотонними розіграшами намагалися виманити суперника. Поступово тиск гостей ставав більш очевидним, змушуючи столичних футболістів притискатися до своїх воріт.

Гірники позиційно атакували.

Киянам ніяк не вдавалося виконати свій план на матч і налагодити контргру. Як тільки підопічні Луческу відбирали м'яч, втекти в швидкий прорив не виходило. Максимум, що вдавалося динамівцям, це дійти до штрафного Пятова.

Динамо - Шахтар.

Єдиний небезпечний момент першого тайму столичні гравці створили на 40-й хвилині, коли після удару Буяльського м'яч зрикошетив від захисника і ледь не залетів у ворота.

Тарас Степаненко ледь не відкрив рахунок ударом головою.

Після перерви малюнок на полі не змінився. "Шахтар" так само позиційно тиснув, накочуючи масовані атаки на ворота Бущана. "Динамо" високо не пресингувало, залишаючи супернику мінімальний простір на своїй половині.

На 52-й хвилині Бущан перевів на кутовий гострий "постріл" Додо. Через 3 хвилини Циганков міг відкривати рахунок, але його удар парирував Пятов.

Шахтар був ближче до голу в кінцівці

Як і раніше на полі точилася в'язка боротьба з футбольною агресією, але без стовідсоткових моментів з обох сторін. Ближче до кінця другої половини грубість стала переважати над технікою і Андрій Шандор за 12 хвилин роздав 4 "гірчичники": Кривцову, Сікану, Шапаренку, Тете і Вітіньо.

В ендшпілі ближче до голу був "Шахтар", але рахунок на табло так і не змінився.

"Динамо" – "Шахтар" 0:0 (0:0, 0:0)

Динамо – Бущан, Кендзьора (Тимчик, 86), Забарний, Караваєв, Сирота, де Пена, Шапаренко, Буяльський (Гармаш, 86), Циганков, Вітіньо (Шкурін, 86), Сидорчук.

Шахтар – Пятов, Марлон, Кривцов, Додо, Матвієнко, Педріньо, Степаненко (Маркос Антоніо, 65), Марлос (Тете, 65), Соломон (Сікан, 65), Алан Патрік, Майкон.

Попередження: Марлон (25), Кривцов (67), Сікан (68), Шапаренко (70), Тете (77), Вітіньо (80).

Турнірна таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, до цього команди між собою в Прем'єр-лізі України зустрічалися 67 разів і перемагали по 25 разів.

Мораес не зміг забити

Свій останній матч у чемпіонаті нашої країни "Шахтар" і "Динамо" провели 17 квітня цього року.

Шахтар - Динамо

Тоді підопічні Луческу в 22-му турі обіграли донецький клуб із рахунком 1:0 і за чотири тури до завершення національної першості збільшили свій відрив від "гірників" до 10 очок.

У підсумку "Динамо" виграло УПЛ, завоювавши золоті медалі.