"Динамо" сенсаційно програло "Чорноморцю": відео голів

33,5 т.
Чорноморець - Динамо

Київське "Динамо" в заключному поєдинку 12-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі сенсаційно програло "Чорноморцю", що йде останнім у таблиці. Зустріч в Одесі завершилася із рахунком 2:1.

Перший тайм у грі нагадав матч Ліги Європи в Белграді, коли кияни після перерви без шансів поступалися "Партизану". Перший реальний гольовий момент кияни створили лише на 45-й хвилині, коли пробивав Мораес.

Одесити діяли привільно по всій ширині майданчику і бездоганно реалізували дві забійні контратаки.

У другій половині дива не сталося. "Динамо" підняло темп, стало частіше загрожувати воротам Гутора і на 78-й хвилині добилися успіху. Морозюк зробив гостру передачу і Артем Кравець скоротив відставання.

На останніх секундах гості зі столиці влаштували справжній штурм, але відігратися не змогли.

Нагадаємо, що підопічні Олександра Хацкевича в минулому турі УПЛ зіграли в надрезультативну нічию з "Зорею" .