"Динамо" вирвало важку перемогу в Лізі Європи, програючи 0:2

108,8 т.
Динамо Ліга Європи

Київське "Динамо" здобуло важку перемогу на виїзді над белградським "Партизаном" у Лізі Європи. У другому турі групового раунду "біло-сині" обіграли суперника 3:2, поступаючись під час зустрічі 0:2.

Поєдинок у столиці Сербії розпочався з сумбуру в центрі поля. Обидві команди допускали багато браку при позиційних атаках, втрачаючи м'ячі на рівному місці.

У середині тайму розкішний шанс для взяття воріт мав Дерліс Гонсалес. Однак парагваєць запоров забійний момент, не зумівши з 11 метрів переграти голкіпера. Наш півзахисник кострубато обробив передачу Кравця і пробив у ногу воротарю.

А на 34-й хвилині кияни самі собі привезли гол на рівному місці. Віда програв силову боротьбу Тавамба, і Ожеговіч у дотик поцілив у порожні ворота, замкнувши передачу партнера.

Читайте: Партизан - Динамо: відео голів

Пропущений м'яч підбадьорив "біло-синіх", змусивши активніше йти вперед. При цьому кияни зовсім забули про оборону. Тавамба скористався дірою в захисті гостей і розстріляв Коваля з близької відстані.

Перебуваючи в шоці, Кадар ледь не довів рахунок до розгромного. Угорець віддав жахливий пас назад і Коваль, показавши спринтерську швидкість, у підкаті вибив м'яч із лінії воріт.

Після перерви Хацкевич випустив двох нападників, освіживши лінію атаки. Динамівці очікувано накрутили темп, створюючи тиск на половині поля суперника. І досить швидко гості домоглися бажаного.

Піваріч пробив зі штрафного, м'яч потрапив у руку Ожеговіч і суддя призначив пенальті. Жуніор Мораес, який вийшов, впевнено реалізував 11-метровий.

Гол надихнув киян, які на куражі з подвоєною енергією полетіли вперед. І в середині тайму Буяльський зрівняв рахунок, пробивши на протиході після прострілу Бесєдіна.

Читайте: Футболісти "Динамо" влаштували "махач" на тренуванні перед матчем Ліги Європи: опубліковано відео

Зрозуміло, що на цьому "біло-сині" не зупинилися. Віце-чемпіони України продовжували нагнітати і на 84-й хвилині Мораес виявився першим на добиванні після класного удару Буяльського в штангу.

Таким чином "Динамо" здобуло другу вольову перемогу в єврокубках поспіль. Наступним суперником киян стане швейцарський "Янг Бойз".

Ліга Європи. 2 тур. Група В

"Партизан" - "Динамо" - 2:3

Голи: Ожеговіч, 36, Тавумба, 42 - Мораес, 56 (пен), 84, Бульскій, 67

"Партизан": 88. Стойкович, 4. Вулічевіч, 23. Остойіч, 73. Мілетіч Н.Р., 10. Янкович М., 20. Сума С., 25. Евертон Більер, 26. Мілетіч Н.Г., 29. Радін, 3. Тавамба, 55. Ожеговіч

"Динамо": 35. Коваль М., 23. Піваріч, 24. Віда, 44. Кадар, 94. Кендзьора, 15. Циганков (Мораес, 46), 16. Сидорчук, 19. Гармаш, 29. Буяльський, 25. Гонсалес Д., 22. Кравець (Бесєдін, 46)

Нагадаємо, що луганська "Зоря" здобула сенсаційну перемогу над "Атлетиком" Більбао в Іспанії.