"Динамо" розгромило БАТЕ в матчі з сімома голами на зборі в Туреччині. Відео

Артем Бесєдін

"Динамо" здобуло розгромну перемогу над БАТЕ в заключному матчі тренувального збору в Туреччині з рахунком 5:2.

Підопічні Мірчі Луческу з самого початку заволоділи ініціативою і зуміли забити швидкий гол. Вже на сьомій хвилині Віктор Циганков завершив гарну комбінацію киян після пасу Олександра Караваєва, точно пробивши в дальній кут з лінії штрафного.

На 20-й "Динамо" подвоїло свою перевагу і зробило це красиво. Столичний клуб заробив право на штрафний удар поблизу воріт, який реалізував Карлос де Пена, майстерно пробивши під поперечину.

Ще через кілька хвилин кияни провели стрімку контратаку, яку розігнав Циганков, віддав на Караваєва, не влучив по м'ячу, отримавши зворотню передачу, але ігровий снаряд все одно опинився в сітці – автогол на свій рахунок записав захисник БАТЕ Копитович.

Після перерви команди довгий час не могли відзначитися, незважаючи на наявність небезпечних моментів, а потім влаштували гольову перестрілку забивши чотири голи за останні 12 хвилин. Білоруси двічі скорочували відставання в рахунку до двох голів, а "Динамо" двічі відновлювало свою перевагу.

"Динамо" – БАТЕ 5:2 (3:0, 2:2)

Голи: Циганков, 7, Де Пена, 20, Копитович (автогол), 24, Умаров, 78, Дуелунд, 85, Сорока, 86, Родрігес, 88.

"Динамо": Бущан (Нещерет, 46, (Моргун, 86)) – Миколенко (Сідклей, 67), Попов (Сирота, 72), Забарний (Шабанов, 58), Караваєв (Кендзьора, 46) – Андрієвський, Шепелев (Сидорчук , 46), Буяльський (Дуелунд, 72), Де Пена (Родрігес, 46), Циганков (Лєднєв, 62) – Бесєдін (Супряга 46).

Як повідомляв OBOZREVATEL, в попередньому контрольному поєдинку підопічні Мірчі Луческу на останніх хвилинах вирвали перемогу у "Шкендія" з Північної Македонії.