"Динамо" виграло перший матч 2022 року, забивши чотири голи за 20 хвилин

13,6 т.
'Динамо' виграло перший матч 2022 року, забивши чотири голи за 20 хвилин

Київське "Динамо" розгромило "Атлетіко Пульпіленьйо" у першому матчі 2022 року. У "біло-синіх" на зборах в Іспанії виникли деякі труднощі із представником п'ятого дивізіону місцевого футболу, але вони все ж зуміли довести свою перевагу в класі у другому таймі за 20 хвилин – 4:0.

"Динамо" виграло перший матч 2022 року.

Головний тренер киян Мірча Луческу прогнозовано багато експериментував зі складом. На першу половину наставник випустив кількох молодих гравців. Нове поєднання не дало динамівцям реалізувати свою перевагу в рахунку.

Ба більше, іспанці примудрилися протримати до середини другого тайму. Лише на 66-й хвилині капітан киян Віктор Циганков замкнув простріл ліворуч від Віталія Буяльського.

А у заключній третині тайму українській команді вдався ударний відрізок, під час якого вони за 10 хвилин тричі вразили ворота суперника. Спочатку уругвайський легіонер Карлос Де Пена замкнув передачу з флангу Олександра Тимчика, який перед цим видав рейд через пів поля.

Потім дубль оформив Циганков. Віктор поставив крапку в атаці, яку після застосування "Динамо" колективного пресингу розігнав Микола Шапаренко.

Точку ж у грі поставив Буяльський. Хавбек вразив порожні ворота з пасу Владислава Кулача, який скористався грубою помилкою воротаря іспанської команди.

Зазначимо, що наступний спаринг динамівці мають провести вже 22 січня. Суперником киян стане люксембурзький "Расінг".

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" не взяло на збори до Іспанії одразу п'ятьох футболістів основної ротації.