"Динамо" розгромно перемогло у скандальному матчі УПЛ

4 хвилини
12,1 т.
Динамо перемогло в гостях Верес

Київське "Динамо" у матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі перемогло "Верес". Поєдинок у Луцьку на стадіоні "Авангард" завершився з рахунком 0:3.

Зустріч ще до початку набула статусу скандальної. Господарі не змогли нормально підготувати поле домашнього стадіону і після нічних заморозків газон перетворився на "залізобетонне покриття".

Судді та менеджмент команди довго радилися, але в результаті до невдоволення гостей ухвалили рішення про те, що гра відбудеться.

Сама зустріч також відзначилася скандальним епізодом. За рахунку 0:1 кияни отримали право на пенальті. Циганков точно реалізував удар, але Катерина Монзуль вирішила, що "біло-сині" достроково вбігли до штрафного майданчика. Арбітриня вимагала перебити, що викликало бурхливу реакцію як у Огнена Вукоєвича, так і Юрія Вірта.

Рефері не стала довго церемонитися, показавши помічнику Луческу червону картку, а наставнику "Вереса" – жовту. Повторний удар Циганков не забив, пустивши круглий снаряд над перекладиною.

Віктор Циганков

Це розлютило чемпіона України і він зусиллями того ж таки Циганкова та Вербича з інтервалом у 3 хвилини забив два голи.

Віталій Миколенко

На 61-й хвилині Шапаренка в атаці затиснули в кутку, але замість того, щоб повернутися назад, він небанальним підсіканням залишив без діла двох захисників, видавши ідеальний пас на Вербича.

На 63-й хвилині Мірошник помилився у техніці з м'ячем, намагаючись віддати на голкіпера. Гармаш віддав на Циганкова і той закотив у порожні ворота.

"Верес" – "Динамо" 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 – 21 Вербич, 0:2 – 61 Вербич, 0:3 – 65 Циганков.

Верес – Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов, Петько, Панасенко (Гегедош, 69), Пасіч (Кичак, 78), Кучеров (Полюлях, 69), Дахновський (Шестаков, 78), Сергійчук (Шестаков, 6)

Динамо – Бущан, Кендзера (Тимчик, 79), Сирота, Забарний, Миколенко, Циганков (Караваєв, 86), Вербич (де Пена, 86), Сидорчук, Буяльський (Льоднєв, 88), Шапаренко, Гармаш (Кулач, 80).

Попередження: Панасенко (4), Дахновський (15), Шапаренко (25), Гончаренко (32), Пасіч (50).

Вилучення: Немчанінов (87).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у матчі 16-го туру УПЛ "Динамо" в гостях перемогло "Мінай". Поєдинок в Ужгороді завершився з рахунком 0:2.