"Динамо" здобуло перемогу в УПЛ, забивши другий гол на останніх секундах

3 хвилини
9,6 т.
Віктор Циганков

Київське "Динамо" у матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі перемогло "Минай". Поєдинок в Ужгороді завершився з рахунком 0:2.

Столичні футболісти чудово розпочали поєдинок, забивши гол уже на 11-й хвилині. Віталій Буяльський прокидав собі м'яч у штрафному майданчику і киянина збив Олег Горін. Пенальті чітко реалізував Циганкова.

Володіючи тотальною перевагою по всьому полю підопічні Луческу щоразу створювали небезпечні моменти біля воріт Кучера. Гості могли збільшувати розрив, але Гармаш влучив у перекладину.

Господарі виглядали абсолютно безпорадними та змогли перейти половину поля лише наприкінці тайму.

Початок другої половини вийшов не таким упевненим для чемпіона України. Заколисані такою впевненістю "Динамо" стало пропускати випади суперника, один із яких ледь не закінчився 11-метровим у ворота Бущана.

На 71-й хвилині Ахмедзаде впав у штрафному майданчику "Динамо" після подачі з кутового, арбітр звернувся до VAR, але в результаті вбачав лише гру рукою в атаці в іншого футболіста "Міная".

На останніх хвилинах "Минай" упустив приголомшливу можливість зрівняти рахунок, коли Месхі з 5 метрів не потрапив у порожній кут.

Закарпатська команда кинула масові сили в атаку і, зрештою, пропустила сама. Микола Шапаренко ефектним ударом із літа зробив рахунок 2:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, цього тижня "Динамо" поступилося будинками мюнхенської "Баварії". Біля київського клубу гол забив Денис Гармаш.