"Динамо" програло перший матч у 2021 році

Гравці 'Динамо'

"Динамо" програло варшавській "Легії" з рахунком 0:2 в першому матчі 2021 року, який відбувся в ОАЕ, де підопічні Мірчі Луческу проводять тренувальний збір.

Чинні чемпіони Польщі розпочали зустріч на половині поля киян, намагаючись пресингувати суперників навіть в їхньому штрафному майданчику. "Динамівцям" протягом тривалого часу не вдавалося взяти м'яч під контроль і вийти з-під тиску "Легії".

Перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт варшавської команди столичний клуб створив на 21-й хвилині, коли Артем Бесєдін підстеріг помилку захисника й вивів Беньяміна Вербича на побачення з голкіпером. Словенець свій момент не використав і пробив вище й повз створу.

На 29-й "Легія" відкрила рахунок після подачі з кутового, а ще через кілька хвилин подвоїла свою перевагу з пенальті. Арбітр призначив одинадцятиметровий за фол захисника "Динамо" Томаша Кендзьори, який підштовхнув суперника, що опинився перед порожніми воротами, і з порушенням правил не дав йому відзначитися. Кияни могли скоротити відставання ще до перерви, але гол Віктора Циганкова скасували через офсайд.

У другому таймі вже підопічні Луческу контролювали хід зустрічі, подовгу розігруючи м'яч на половині поля суперників, а "Легія" небезпечно контратакувала. Найкращий момент української команди втратив Карлос де Пена, який пробив вище за ціль, перебуваючи за десять метрів від воріт. Польський клуб також мав можливості для гола, але не зумів їх реалізувати.

"Динамо" – "Легія" 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: Пекхарт, 29,32

"Динамо": Бойко (Бущан, 46), Миколенко (Сідклей, 46), Забарний, Шабанов (Сирота, 46), Кендзьора (Караваєв, 46), Сидорчук (Андрієвський, 46), Буяльський (Шепелєв, 46), Циганков (Родрігес, 46), Вербич (Де Пена, 46), Гармаш (Дуелунд, 46), Бесєдін (Супряга, 46)

"Легія": Боруц (Черняк, 46), Вшолек, Левчук, Ветеска, Младеновіч, Гвільям, Мартінш, Капустка, Скібіцкі (Єджейчик, 64), Лукьіньяш, Пекхарт (Косторж, 64; Лопеш, 77)

Голи можна подивитися, починаючи з 43:23 і 46:38.

Як повідомляв OBOZREVATEL, став відомий третій суперник "Динамо" 2021 року.