"Динамо" перервало антирекордну серію невдач, здобувши красиву перемогу в Києві

11,3 т.
'Динамо' перервало антирекордну серію невдач, здобувши красиву перемогу в Києві

Київське "Динамо" в центральному матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу обіграло полтавську "Ворсклу". Зустріч на НСК "Олімпійський" завершилася із рахунком 2:1.

У першому таймі розлючені недавнім антирекордом кияни з перших хвилин почали виправляти ситуацію. Через півгодини завдяки впевненим діям Мораеса і Буяльського рахунок був уже 2:0.

По грі можна було сказати, що гості зовсім "мертві", але підопічні Олександра Хацкевича явно виглядали трохи краще.

У другому таймі здавалося, що полтавчани переламають хід зустрічі і навіть змогли забити гол, але це виявилася хвилинна активність. М'яч знову перейшов під контроль "Динамо", яке мало шикарні шанси забити і втретє.

Читайте: "Шахтар" красиво обіграв "Маріуполь" у донецькому дербі

Нагадаємо, що гра 14-го туру Прем'єр-ліги України "Карпати" - "Динамо" завершилася з рахунком 1:1.