"Шахтар" красиво обіграв "Маріуполь" у донецькому дербі

12,0 т.
'Шахтар' красиво обіграв 'Маріуполь' у донецькому дербі

Донецький "Шахтар" у матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу обіграв ФК "Маріуполь". Зустріч на стадіоні "Іллічівець" завершилася із рахунком 1:3.

Чемпіон країни прогнозовано з перших секунд захопив ініціативу і на 30-й хвилині Феррейра втілив територіальну перевагу в ігрову (відео). Господарі пішли великими силами в атаку, пропустили швидкий випад гостей, який завершився видаленням Гоміса (відео).

Марлос зміг скористатися чисельною перевагою вже через дві хвилини, зробивши рахунок 2:0.

Здавалося, гра вже зроблена, але маріупольці несподівано реалізували гостру контратаку, скоротивши відставання (відео). Всі точки над i розставив Бернард, створивши диво-гол на 55-й хвилині (відео).

Читайте: КДК ФФУ покарав "Динамо" і "Шахтар"

Свою наступну зустріч в УПЛ "гірники" проведуть проти "Олександрії" (11 листопада о 17:00).

Нагадаємо, що в попередньому турі "Шахтар" сенсаційно зіграв внічию зі "Сталлю" з Кам'янського.