"Динамо" здобуло суху перемогу в УПЛ

4,6 т.
Металіст Динамо

Київське "Динамо" в матчі 7-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі обіграло "Металіст" -1925. Поєдинок у Харкові завершився з рахунком 2:0.

Луческу на цей матч випустив ротаційний склад, замінивши відразу кілька ключових виконавців. На позиції десятки замість Віталія Буяльського вийшов Богдан Лєднєв, а Андрієвський поміняв Шапаренка.

Андрієвський поміняв Шапаренка

Кияни з перших секунд захопили перевагу і не віддавали його до фінального свистка. Чемпіон України помітно перевершував опонента в класі і вже на 36-й хвилині забив перший гол, який був скасований після допомоги ВАР.

Денис Гармаш

Головний арбітр Максим Козирянський порахував, що Сирота завадив Сидоренку. За весь тайм харків'яни змогли створити лише один забійний момент, але удар Ременюка прийняла на себе поперечина.

Ключові моменти трапилися після перерви. Спершу Віктор Циганков точно пробив в кут, а потім відзначився Гармаш.

Денису вистачило 6 хвилин, щоб зробити рахунок 2: 0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в минулому турі "Динамо" розгромило на своєму полі "Колос". У свою чергу донецький "Шахтар" після виходу в груповий турнір Ліги чемпіонів сенсаційно втратив очки з "Мінаєм".