"Динамо" у матчі з 6 голами здобуло непросту перемогу в УПЛ. Відео голів

8,6 т.
'Динамо' у матчі з 6 голами здобуло непросту перемогу в УПЛ. Відео голів

Київське "Динамо" у 9-му турі чемпіонату України з футболу перемогло "Олександрію". Поєдинок на столичному стадіоні ім. Лобановського завершився з рахунком 4:2.

Господарі з перших хвилин взяли високий темп, притиснувши суперника. Атаки на ворота Єрмакова йшли одна за одною, але успіху не приносили. Гості великими силами пішли в оборону, яка приносила свої плоди до 15-ї хвилини, коли Бражко відкрив рахунок.

21-річний півзахисник молодіжної збірної України після пасу Олександра Караваєва з ближньої дистанції розстріляв голкіпера олександрійців.

"Динамо" впевнено контролювало ситуацію, коли на 43-й хвилині зненацька пропустило безглуздий гол. Сирота невдало зіграв у своєму штрафному майданчику, м'яч від його голови відскочив до Джованні і 21-річний бразилець зрівняв рахунок.

Забивши гол "Олександрія" на хвилину піддалася ейфорії та розслабилася, за що була одразу покарана. Владислав Ванат знову вивів киян уперед.

Початок другого тайму виявився шокуючим для підопічних Луческу. На 47-й хвилині Скорко далеким ударом прошив увесь захист, відправивши круглий снаряд під стійку.

Розв'язка настала на 83-й хвилині, коли Бражко після знижки Ваната оформив дубль.

На последних секундах Буяльский оформил разгром.

Після цієї перемоги "біло-сині" піднімаються на 5-те місце, набираючи 15 очок. "Олександрія" - 13-та.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Шахтар" сенсаційно програв полтавській "Ворсклі".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!