"Динамо" обіграло в гостях "Маріуполь"

18,1 т.
'Динамо' обіграло в гостях 'Маріуполь'

Київське "Динамо" здобуло впевнену перемогу в перенесеному матчі 4-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі над "Маріуполем". Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

Столичні футболісти відкрили рахунок уже на 7-й хвилині, коли Вербич замкнув передачу Циганкова. Після цього кияни відійшли в захист, напружуючи Гальчука контратаками.

На 24-й хвилині Буяльський пробив із лінії штрафної в штангу, м'яч відлетів до Вербича, удар якого Яворський заблокував рукою. Ігор Пасхал поставив пенальті, який упевнено реалізував Циганков.

У другому таймі обидві команди мали гострі моменти, але рахунок більше не змінився.

Читайте: ''Пройшов повз'': захисник ''Динамо'' пояснив, чому не потиснув руку Путіну на фінал ЧС-2018

Нагадаємо, що в неділю, 23 вересня, кияни на НСК "Олімпійський" впевнено обіграли чернігівську "Десну" (4:0).