"Динамо" обіграло мюнхенську "Баварію" у засніженому Києві, забивши два голи в Юнацькій Лізі чемпіонів

3 хвилини
17,2 т.
Динамо Київ перемогло Баварію U-19

Молодіжний склад київського "Динамо" з рахунком 2:1 обіграв однолітків із мюнхенської "Баварії" U-19 у Юнацькій лізі УЄФА. Матч відбувся на столичному стадіоні ім. Лобановського.

Назар Волошин

"Біло-сині" з перших хвилин пішли в атаку та змогли відзначитися вже у дебюті зустрічі. На 7-й хвилині Яцик влучним ударом головою над голкіпером відкрив рахунок.

Забивши гол, кияни і не думали розслаблятись, продовжуючи атакувати. Діалло міг забивати, але його удар припав у захисника, а постріл Дячука влучив у поперечину. Глядачі у першому таймі iнших голів так і не побачили.

До кінця гри в гостей особливих моментів не було, але перед фінальним свистком мюнхенцям вдалося скоротити відставання до мінімуму.

"Динамо" Київ перемогло "Баварію"

Взяття воріт організували футболісти, що вийшли на заміну, –після розіграшу кутового Хепберн навісив, а Дібрані завдав точного удару.

"Динамо" Київ пропустило гол на останніх хвилинах

Динамо К U-19 Україна – Баварія U-19 Німеччина 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 7 Яцик, 2:0 – 69, пенальті Бражко, 2:1 – 90 Дібрані.

Динамо К U-19 – Нещерет, Бенедюк (Малюк, 89), Дячук, Боль, Вівчаренко, Бражко, Яцик (Філатов, 81), Мельниченко (Ель-Хамішлі, 70), Діалло, Попов (Горбач, 89), Волошин.

Баварія U-19 – Шенк, Янітцек, Buchmann, Херольд, Веніг, Ібрагімович, Незірі (Йилдиз, 63), Аітамер (Дібрані, 73), Ваннер, Саньянг, Мамедова (Хепберн, 73).

Попередження: Янітцек (82), Дячук (88), Бражко (90), Біль (90), Вівчаренко (90), Йилдиз (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у минулому турі "Динамо" U-19 розбило каталонську "Барселону" в Юнацькій лізі УЄФА (4:1). Завдяки цій перемозі "біло-сині" точно зіграють у плей-оф турніру.