"Динамо" не змогло обіграти "Янг Бойз" у Лізі Європи

27,5 т.
Динамо Янг ​​Бойз

Київське "Динамо" не зуміло взяти реванш у "Янг Бойз" за виліт з Ліги чемпіонів. Матч 3-го туру групового раунду Ліги Європи на "Олімпійському" завершився внічию 2:2.

Господарі вже на 46-й секунді змогли відкрити рахунок. Віда вивів Мбокані один на один, але конголезець не зумів влучити по воротах, пробивши набагато вище.

"Янг Бойз" спершу відповів неточним ударом Нгамале, а потім і зовсім несподівано взяв м'яч під контроль. Швейцарці довгий час володіли ініціативою і динамівці поплатилися за свою пасивність. На 17-й хвилині Ассалі дали пробити з меж штрафного і м'яч рикошетом від Кадара влетівши у ворота.

Читайте: Динамо - Янг Бойз - 2:2: подробиці матчу Ліги Європи

Гол підбадьорив киян, змусивши їх діяти значно активніше. "Біло-сині" включили високий пресинг і тиск досить швидко дав про себе знати. Буяльський зробив класне соло, обігрався з Мораесом і прострілив на Мбокані, який в дотик зрівняв рахунок.

Динамівці відразу ж полетіли забивати другий, однак примудрилися пропустити самі. Ассаль оформив дубль, розстрілявши Коваля із декількох метрів після кутового.

Другий тайм почався з атак "біло-синіх". Кияни активно пішли вперед і досить швидко знову відігралися. Буяльський заробив штрафний, а Морозюк блискуче пробив у "дев'ятку".

Читайте: "Зоря" сенсаційно обіграла "Герту" в 3-му турі Ліги Європи

Після цього на полі пішов відкритий футбол. Обидві команди мали можливості забити, проте реалізація шкутильгала як у тих, так і у інших.

Кінцівка матчу була затьмарена жахливою травмою капітана "біло-синіх" Домагоя Віди. Хорват зіткнувся головою з суперником і покинув поле весь у крові.

На 82-й хвилині "Янг Бойз" залишився у меншості - видалили Саного. Здавалося, що "Динамо" зможе дотиснути суперника, але швейцарці окопалися у своєму штрафному і забити третій м'яч киянам все ж не вдалося.