"Зоря" обіграла "Герту" в 3-му турі Ліги Європи

84,1 т.
Зоря Ліга Європи

Луганська "Зоря" зробила чергову сенсацію в Лізі Європи. У третьому турі групового раунду команда Юрія Вернидуба обіграла берлінську "Герту". Матч групи J на ​​"Арені-Львів" завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Німці активніше почали зустріч, із перших хвилин захопивши ігрову та територіальну перевагу. У діях підопічних Вернидуба проглядалася якась нервозність - луганчани часто, допускаючи багато браку при переходах в атаку.

Ближче до середини тайму "чорно-білі" заспокоїлися, відсунувши гру від своїх воріт. При цьому попереду у "Зорі" все одно мало, що виходило.

Читайте: Зоря - Герта: все про матч Ліги Європи

Незважаючи на це, саме господарі відкрили рахунок. На 42-й хвилині Сілас потужно пробив зі штрафного і після невеликого рикошету м'яч влетів у сітку.

pic.twitter.com/gb5cQRtCpl

- Олена (@glabob)

19 жовтня 2017 р

Початок другого тайму вийшов невдалим для нашої команди. Німці подали кутовий і Зельке з декількох метрів буквально розстріляв Луніна щільним ударом головою.

Практично одразу Караваєв мав забійний момент, щоб вивести "Зорю" вперед, проте не реалізував вихід один на один, пробивши в голкіпера.

Здавалося, що матч може завершитися внічию, проте луганчани були іншої думки. Господарі продовжували йти вперед і були винагороджені за свою завзятість. Караваєв прострілив, а Сваток ефектним ударом п'ятою відправив м'яч у ворота.

pic.twitter.com/vdoWv23oEq

У кінцівці "Герта" пішла вперед, але "Зоря" вистояла, здобувши таку важливу перемогу.