"Динамо" на останніх хвилинах виграло дербі в Туреччині

Тренування 'Динамо' Київ

Київське "Динамо" виграло другий матч на тренувальному зборі в Туреччині проти тбіліського "Динамо" з рахунком 1:0.

Підопічні Мірчі Луческу вийшли на перший тайм у досить експериментальному складі. Румунський фахівець використовував незвичайну схему 4-4-2 і виставив відразу двох нападників на вістрі атаки. Крім того, більшість гравців, які вийшли в першій половині, є все ж більше запасними, ніж основними футболістами.

Незважаючи на це, український клуб володів ініціативою та часто опинявся у вигідних позиціях у штрафному майданчику суперників за "динамівським" дербі завдяки успішному високому пресингу. Підопічні Луческу постійно створювали напругу біля воріт грузинської команди, але у її голкіпера було не дуже багато роботи через офсайди та хорошу гру захисників, які постійно блокували удари киян.

У другій половині на полі з'явилися наближені до "основи" футболісти, але й це спочатку не приносило особливих дивідендів. Український клуб більше володів м'ячем, але і грузини почали частіше відповідати своїми випадами. Голкіпери майже не вступали в гру, але один гол все ж був забитий у цьому поєдинку. На першій доданій до другого тайму хвилині Віталій Буяльський був збитий у штрафному тбілісьців. Арбітр призначив пенальті, який реалізував сам півзахисник.

"Динамо" Київ – "Динамо" Тбілісі 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: Буяльський, 90+2

"Динамо" К перший тайм: Бойко – Сідклей, Сирота, Забарний, Караваєв – Шепелєв, Шапаренко, Леднєв, Дуелунд – Супряга, Русин

"Динамо" К другий тайм: Нещерет – Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко – Сидорчук, Буяльський, Шапаренко, Родрігес, Де Пена – Бесєдін

Як повідомляв OBOZREVATEL, в першому поєдинку турецького збору "Динамо" поступилося болгарському "Лудогорца", виграючи з рахунком 1:0.