"Динамо" прикро втратило перемогу у матчі міжнародного турне

Владислав Ванат

Київське "Динамо" нічиєю завершило п'ятий матч свого міжнародного турне "Матч за Мир! Зупинимо війну!" Поєдинок у Загребі проти місцевого "Динамо" завершився з рахунком 2:2.

Українські футболісти впевнено розпочали зустріч та вже на 16-й хвилині вели з рахунком 2:0. Влад Ванат після передач Артема Довбика на 8-й хвилині та Віталія Буяльського на 16-й оформив дубль.

Ще до перерви хорвати відновили рівновагу. На 29-й хвилині відзначився Вукотіч.

За 9 хвилин потому остаточний рахунок встановив Менало, скориставшись образливим рикошетом від Олександра Караваєва. У другому таймі глядачі голів не побачили.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 26 квітня у Дортмунді на легендарному стадіоні "Сигнал Ідуна Парк" кияни обіграли "Боруссію" (3:2).

Футболісти "Динамо" та "Боруссії".

Після зустрічі присутні 36 тисяч уболівальників влаштували справжні овації футболістам української команди.

Вболівальники на матчі

Нагадаємо, що перша гра також завершилася перемогою українців із рахунком 3:1. У Варшаві "біло-сині" здолали місцеву "Легію". 14 квітня "Динамо" обіграло турецький "Галатасарай" (3:1), а 20 квітня зіграло у нульову нічию з "ЧФР Клуж".

Наступну зустріч динамівці проведуть із "Базелем" 4 травня.