"Динамо" - "Лугано": відео голів матчу Ліги Європи

27,1 т.
'Динамо' - 'Лугано': відео голів матчу Ліги Європи

Київське "Динамо" в шостому турі групового етапу Ліги Європи зіграло внічию вдома зі швейцарським "Лугано. Зустріч проходить в столиці на НСК "Олімпійський".

OBOZREVATEL вiв онлайн-трансляцію матчу Динамо – Лугано.

Весь перший тайм віцечемпіони України чудово атакували, але при цьому не змогли жодного разу влучити у ствір воріт. Замість цього, перша ж атака гостей на 45-й хвилині завершилася голом.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися відео.

"Динамо" Україна – "Лугано" Швейцарія 1:1

Гол: 0:1 – 45 Аратора.

1: 1 – 90 Циганков.

Динамо – Бущан, Миколенко, Кендзьора (Цітаішвілі, 64), Кадар, Попов, Караваєв, Шепелев, Буяльський, де Пена (Гармаш, 77), Циганков, Бесєдін (Фран Сіль, 81).

Лугано – да Коста, Сульмони, Дапрела, Яо, Обексер, Гуідотті (Вечеі, 55), Ловріч (Чрнігой, 84), Аратора, Кустодієв, Холендер, Дальмонте (Марич, 64).

Попередження: Гуідотті (17), Обексер (67), Вечеі (79), да Коста (90).

Читайте: Ультрас в Києві відправили жорстке послання "Динамо" - фотофакт

Як повідомляв OBOZREVATEL, 28 листопада в 5-му турі ЛЄ "Динамо" в меншості зазнало поразки в гостьовій грі зі шведським "Мальме" (3:4).

У першому турі цього єврокубкового турніру віце-чемпіони України здобули мінімальну перемогу над "Мальме" (1:0); в другому, в Швейцарії, не змогли обіграти "Лугано" (0:0).

Спарені поєдинки 3-го і 4-го турів проти "Копенгагена" кияни звели внічию. 24 жовтня в Україні - 1:1, і 7 листопада в Данії також 1:1.