"Динамо" не змогло обіграти "Лугано" в Лізі Європи

45,9 т.
'Динамо' не змогло обіграти 'Лугано' в Лізі Європи

Київський футбольний клуб "Динамо" зіграв внічию зі швейцарським "Лугано" у 2-му турі Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні "АФГ Арена" в Санкт-Галлені завершився з рахунком 0:0.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Лугано" – "Динамо".

З перших хвилин господарі захопили ініціативу і змусили серйозно попрацювати Бущана, який зайняв у воротах місце травмованого на розминці Дениса Бойка.

Герндт пробив із гострого кута, Георгій парирував, а Карліньос, добиваючи головою, влучив у поперечину.

Ближче до середини тайму київська команда стала більше контролювати м'яч, проте все загострення зводилося до подач, і мало загрожувало воротам Бауманна.

На 35-й хвилині голкіпер "Лугано" ледь не привіз проблеми своїй команді, подарував м'яч Родрігешу, але гравець збірної Люксембургу не зміг оперативно розібратися в ситуації. Замість пасу Циганкову люксембуржець почав обігрувати воротаря і втратив м'яч.

Швейцарці високо не пресингували наших гравців, але на свою половину поля не пускали, організовуючи "бетонний" захист. Складалося враження, що підопічні Михайличенка не знають як підібратися до воріт.

Під завісу першої половини кияни створили свій перший по-справжньому гострий момент. Партнери вивели Сидорчука на позицію по центру перед штрафною. Сергій бив на техніку в правий нижній кут, але воротар врятував.

Після перерви "Динамо" заграло набагато активніше і за кілька хвилин створило пару гольових моментів.

Кінцівка гри пройшла під диктовку київських футболістів. "Динамо" демонструвало високу активність, "Лугано" практично весь час оборонялось, але гол так забитий і не був.

"Лугано" Швейцарія – "Динамо" Україна 0: 0 (0: 0, 0: 0)

Лугано – Бауманн, Яо, Дапрела, Лаванші, Марич, Вечеі, Ловріч (Кустодієв, 71), Саббатіні, Аратора (Дальмонте, 64), Карліньос, Герндт (Холендер, 78).

Динамо – Бущан, Шабанов, Миколенко, Кендзьора, Кадар, Сидорчук, Вербич (де Пена, 88), Шепелев (Гармаш, 84), Буяльський, Родрігеш (Бесєдін, 70), Циганков.

Попередження: Яо (23), Кадар (35), Шабанов (86).

Лугано - Динамо

Читайте: "Недоречно": "Динамо" виставило за двері колишнього футболіста

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі цього єврокубкового турніру віцечемпіони України здобули мінімальну перемогу над шведським "Мальме" (1:0).

Після цього "біло-сині" в УПЛ добули історичну перемогу в Києві.