"Динамо" зазнало поразки в Туреччині, виграючи 1:0

ФК Динамо

Київське "Динамо" на зборах в Туреччині програло "Лудогорцю" з Разграда – 1:2.

Українці першими відкрили рахунок на 23-й хвилині. Шапаренко відігрався в стіночку з Буяльським, зробив не особливо гострий простріл у центр штрафного, де Олів'є Вердон зрізав м'яч в свої ворота.

Болгари зрівняли рахунок вже через 15 хвилин. Після несильного удару здалеку Бущан відбив круглого перед собою. У плутанині з захисниками шкіряна сфера відкотилася до Каули, який і забив гол.

У другому таймі український півзахист явно не справлявся зі своїми обов'язками і чемпіон Болгарії i на 56-й хвилині зробив рахунок 2:1. "Лудогорець" подавав кутовий. Захист "Динамо" залишив без уваги португальця Жозуе Са, який потужним ударом з льоту зарядив під поперечину.

"Динамо" – "Лудогорець" – 1:2

Голи: Вердон (23, аг) – Каули (39), Жозуе Са (56)

"Динамо": Бущан, Миколенко, Попов, Забарний, Кендзьора, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, де Пена, Родрігес, Бесєдін.

Запасні: Бойко, Нещерет, Шабанов, Сирота, Караваєв, Сіідклей, Шепелев, Ледньов, В. Волошин, Н. Волошин, Дуелунд, Ванат, Супряга.

Свій наступний матч підопічні Луческу проведуть 1 лютого з "Динамо" з Тбілісі. Початок о 16:00.

Нагадаємо, що це вже 4-й поєдинок "Динамо" Київ на двох зборах.

Єдина перемога була здобута 21 січня в Абу-Дабі над солігорським "Шахтарем". У першій контрольній зустрічі "Динамо" програло варшавськiй "Легії", а третій матч проти збірної Йорданії завершило в нульову нічию.