"Динамо" і "Шахтар" забили 9 м'ячів на двох

22,0 т.
'Динамо' і 'Шахтар' забили 9 м'ячів на двох

У чемпіонаті України з футболу відбулися центральні поєдинки 21-го туру в Прем'єр-лізі. "Динамо" і "Шахтар" здобули синхронні розгромні перемоги над "Арсеналом" (4:0) і "Карпатами" (5:0) відповідно.

Кияни після поразки від "Челсі" в Лізі Європи на повну відірвалися в національній першості. Підопічні Олександра Хацкевича володіли абсолютною перевагою і легко закотили чотири м'ячі в першому таймі.

Після перерви віце-чемпіони України зменшили оберти, легко довівши матч до кінця.

"Динамо" – "Арсенал-Київ" 4:0 (4:0, 0:0)

Голи: 1:0 – 28 Гармаш, 2:0 – 37 Сідклей, 3:0 – 39 Гармаш, 4:0 – 45, пенальті Циганков.

"Динамо" – Бущан, Шабанов, Бурда, Сідклей, Кадар, Циганков (Смирний, 62), Шепелев (Андрієвський, 46), Гармаш, Шапаренко (Алібеков, 73), Буяльський, Миколенко.

"Арсенал-Київ" – Підківка, Домбровський, Сагуткін, Жичиков, Стрижак, Танковскій, Вакулко, Мудрик (Ліпартія, 46), Калітвінцев, Кадімян (Авагімян, 46), Міссі-Мезу (Ковпак, 77).

Попередження: Гармаш (19), Авагімян (58), Стрижак (81), Миколенко (82), Жичиков (83), Сагуткін (83)

У Харкові "гірники" познущалися над "Карпатами", незважаючи на те, що гості мали декілька шансів, щоб уникнути сухої поразки. Загалом команда Фабрі виглядала не так безнадійно, але клас гравців "Шахтаря" зіграв свою роль.

"Шахтар" – "Карпати" 5:0 (3:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 6 Коваленко, 2:0 – 34 Матвієнко, 3:0 – 44 Майкон, 4:0 – 64 Коваленко, 5:0 – 79 Тайсон.

"Шахтар" – П’ятов, Матвієнко, Хочолава, Ісмаїлі, Болбат, Коваленко (Фернандо Педро, 76), Марлос (Маркос Антоніо, 68), Тайсон, Степаненко, Майкон (Соломон, 68), Мораес.

"Карпати" – Пеньков, Мехреміч, Сандохадзе, Ковтун, Онгль, Мякушко (Бусько, 86), Гуцуляк, Йода, Толочко (Варгас, 75), Понд (Дебелко, 71), Ді Франко.

Попередження: Онгль (52), Мякушко (54), Мехреміч (60), Хочолава (63), Ісмаїлі (70).

Вилучення: Онгль (77).

Читайте: 21-й тур чемпіонату України з футболу: результати, розклад і де дивитися

Як повідомляв OBOZREVATEL, стали відомі фантастичні подробиці нового трансферу "Шахтаря".