"Динамо" програло "Челсі" в Лізі Європи

54,2 т.
'Динамо' програло 'Челсі' в Лізі Європи

Київське "Динамо" програло в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи лондонському "Челсі". Поєдинок на "Стемфорд Брідж" завершився з рахунком 3:0.

Українська команда перед цим матчем втратила свого головного форварда. Іспанець Фран Соль, який прийшов у клуб у січні цього року, отримав серйозне пошкодження в матчі 20-го туру Прем'єр-ліги України проти чернігівської "Десни" і вибув до кінця сезону.

Також випали з обойми травмований Йосип Пиварич і дискваліфікований Беньямін Вербич.

Челсі - Динамо

З перших секунд лондонці, які були у букмекерів абсолютним фаворитом, повністю захопили ініціативу. Спокійно володіючи м'ячем на своїй половині, гравці Мауріціо Саррi кілька разів довгими діагоналями на правий фланг змушували працювати захист гостей.

Київські футболісти зовсім не могли налагодити контроль м'яча, грішачи неточними передачами і втратами. За 10 стартових хвилин "Динамо" не змогло навіть дістатися до центрального кола, не те, щоб добігти до воріт англійців.

"Челсі" атакувало сплесками, постійно напружуючи правий фланг українців. "Динамо" створило єдиний полугольовий момент на 15-й хвилині, виконавши небезпечний навіс зі штрафного.

Гол назрівав i на 17-й хвилині легкий форвард "Челсі" Педро Родрігес буквально просочився через кількох захисників, і, отримавши пас п'ятою від Жиру, відправив м'яч між ніг Бойка - 1:0.

Динамівці могли пропустити і другий, але Бойко зробив просто неймовірний сейв, після чого кияни спробували заграти жорсткіше і показати характер.

Активність українців тривала недовго. Гра знову занурилася в аритмію, коли неспішне катання м'яча футболістами "Челсі" різко переходило в гострий момент біля воріт Бойка. Денис не раз рятував віце-чемпіонів України від вірного гола.

Після перерви малюнок гри не змінився. Гравці з Лондона не давали жодного шансу киянам, впевнено контролюючи м'яч і огризаючись найнебезпечнішими контратаками.

Статистика ударів у бік воріт була дуже красномовна - 8:0 не на нашу користь.

На 65-й хвилині бразилець Вілліан виконав ідеально штрафний удар, забивши шедевральний гол. Стінка запізнилася з відштовхуванням і екс-футболіст "Шахтаря" відправив шкіряну сферу під перекладину - 2:0.

До кінця матчу залишалося ще 25 хвилин, але за цей час українці хоч і виглядали досить упевнено, але так і не змогли завдати жодного удару в площину воріт. Замість цього "Челсі" покарало "Динамо" ідеальною контратакою, зробивши рахунок 3:0.

"Челсі" Англія – "Динамо" Україна - 3:0

Голи: 1:0 – 17 Педро, 2:0 – 65 Вілліан, 3:0 – 90 Хадсон-Одоі.

Челсі – Аррісабалага, Крістенсен, Алонсо, Дзаппакоста, Давид Луїз, Ковачич, Жоржина (Канте, 62), Педро, Барклі (Лофтус-Чик, 62), Вілліан (Хадсон-Одоі, 78), Жиру.

Динамо – Бойко, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шабанов, Сидорчук, Шепелев, Шапаренко, Циганков, Буяльський (Сідклей, 71), Русин (Гармаш, 66).

Попередження: Шепелев (9), Буяльський (41).

Матч-відповідь у Києві на НСК "Олімпійський" пройде через тиждень - 14 березня о 19:55.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" в 1/16 фіналу ЛЄ пройшло грецький "Олімпіакос". Після нічиєї в Афінах (2:2) підопічні Олександра Хацкевича домоглися мінімальної перемоги в матчі-відповіді.