"Динамо" у серії пенальті обіграло в Іспанії "Депортіво" і вийшло до 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА

3 хвилини
9,8 т.
Динамо дало бій Депортіво

Молодіжний склад київського "Динамо" по пенальті 3:2 перемiг однолітків з іспанського "Депортіво" U-19 в Юнацькій лізі УЄФА і вийшов до 1/8 фіналу. Матч відбувся у Ла-Коруньї на стадіоні "Ріасор". Основний час завершився з рахунком 2:2.

Табло на стадіоні з підсумковим рахунком

Вже на четвертій хвилині Нахера вивів господарів уперед. Після розіграшу кутового іспанський футболіст увірвався до нашого штрафного та впав після зіткнення з динамівцем. Українці на мить зупинилися, чим вдало скористався Фігерора, віддавши точний пас на партнера.

Кияни через три хвилини відновили рівновагу. Царенко вдало зіграв на добиванні після подачі кутового.

Подальший часовий відрізок став справжнім бенефісом Рубена Лопеса. Спочатку іспанець забив другий гол, а потім отримав червону картку.

Граючи у бiльшостi, українські футболісти активно пішли вперед, проте вони помітно програвали у єдиноборствах. "Депортiво" впевнено вело матч, і відсутність зайвого футболіста практично не відчувалася.

На 75-й хвилині Яцик взяв ініціативу на себе, протягнув м'яч флангом і метрів із 20 виконав фантастичний удар з підкруткою.

До кінця основного часу глядачі голів не побачили, і за регламентом змагання командам довелося бити пенальті. Тут удача посміхнулася нашим співвітчизникам.

Свого суперника "біло-сині" дізнаються 14 лютого, коли відбудеться жеребкування.

Варто зазначити, що цей матч відвідало понад 20 000 уболівальників, що стало другим показником в історії турніру.

Глядачі у перерві влаштували ефектне шоу із ліхтариками

Нагадаємо, що в останньому матчі групового етапу "Динамо" поступилося в Португалії лісабонській "Бенфіці" з рахунком 0:1.

Догравали зустріч гості у меншості: на 69-й та 77-й хвилинах дві жовті картки, а потім і червону отримав півзахисник Володимир Бражко.