Дебют Зінченко і феєрія "Ювентуса": визначилися чергові чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

48,5 т.
Дебют Зінченко і феєрія 'Ювентуса': визначилися чергові чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

Італійський "Ювентус" і "Манчестер Сіті" стали другими чвертьфіналістами Ліги чемпіонів. Матчі у відповідь проти англійського "Тоттенхема" і швейцарського "Базеля" пройшли відповідно в Лондоні та Манчестері.

Після упущеної перемоги в Турині, коли "стара синьйора" ведучи в рахунку 2:0 зіграла внічию 2:2, в матчі-відповіді італійцям потрібна була лише перемога. Незважаючи на те, що "Ювентус" пропустив першим гол вже на 39-й хвилині, в кінцівці Буфон та компанія змогли переломити хід зустрічі, і вирвати путівку в чвертьфінал.

Легендарний воротар збірної Італії зробив ще один крок до Кубка чемпіонів, який він ніколи не вигравав у своїй кар'єрі.

Читайте: Визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

Тоттенхем - Ювентус

Розгромивши "Базель" в гостях з рахунком 4:0, команда Пепа Гвардіоли нічого провела гру-відповідь у Манчестері. У складі клубу в Лізі чемпіонів дебютував футболіст збірної України Олександр Зінченко.

Англійці не сильно переймалися відповідальною грою, поступившись з рахунком 1:2.

Манчестер Сіті - Базель

Відзначимо, що 8 березня перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи проведе і "Динамо" . Початок гри в Римі о 22:05 за київським часом.