Де дивитися "Манчестер Сіті" – "Боруссія" М: розклад трансляцій Ліги чемпіонів

'Боруссія' М - 'Манчестер Сіті'

У вівторок, 16 березня, "Манчестер Сіті" прийме на домашньому стадіоні "Боруссію" з Менхенгладбаха в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів після впевненої перемоги на виїзді з рахунком 2:0.

Пряму трансляцію поєдинку, який розпочнеться о 22:00 за київським часом, в Україні можна буде подивитися на телеканалі "Футбол 2" і медіасервісі MEGOGO на pop-up каналі Volia Football HD 2. У Росії гру покаже "Матч! Футбол 1".

Спортивні аналітики не сумніваються в успіху "МанСіті" як у цій зустрічі, так і у виході "городян" в чвертьфінал Ліги чемпіонів. На першу подію можна поставити за коефіцієнт 1,22, а на другу – за 1,004. Що стосується німецької команди, то її виграш в анонсованому матчі оцінюється котируванням 13,00, а прохід далі – 41,00.

Котирування на матч "Манчестер Сіті" - "Боруссія" М
Котирування на вихід у чвертьфінал "Манчестер Сіті" - "Боруссія" М

Англійський клуб перебуває в хорошій формі. Підопічні Пепа Гвардіоли з великим відривом лідирують в чемпіонаті країни і тільки нещодавно перервали свою неймовірну серію перемог, яка тривала понад 20 поєдинків у всіх турнірах. Гості, навпаки, зазнали шести поразок поспіль.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в іншому протистоянні 16 березня "Реал" прийме на своєму полі "Аталанту". Став відомий розклад трансляцій.