ЧС-2022. Португалія посадила Роналду в запас і забила 6 голів кривдникам України

18,8 т.

Збірна Португалії з футболу розгромно перемогла команду Швейцарії у 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022. Зустріч на катарському стадіоні "Лусаїл Іконік" завершилась із рахунком 6:1.

На цю гру Фернанду Сантуш сенсаційно не поставив у старті свого лідера Кріштіану Роналду, і це поламало всю оборонну схему швейцарців. Збентежений суперник, який будував захист на нейтралізації флагмана португальців, просто не знав, що робити з новою схемою португальців.

Гонсалу Рамуш та Пепе ще до перерви забезпечили комфортну перевагу у два голи. Після перерви феєрія Португалії продовжилася.

Спокійно граючи у свій футбол та користуючись безсиллям повністю деморалізованого суперника, збірна Португалії забила 4 голи. Швейцарія лише відповіла м'ячем престижу.

Роналду вийшов на заміну на 73-й хвилині та навіть забив гол, але зробив це з офсайду.

Нагадаємо, що 17 листопада 2020 року збірна України з футболу мала зіграти зі Швейцарією в шостому турі Ліги націй, але лікар кантону Люцерн відправив нашу делегацію на карантин. Через це поєдинок було скасовано.

Наша команда у повному складі склала негативні тести на коронавірус після повернення в Україну, але УЄФА все одно зарахував Україні технічну поразку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, це призвело до вильоту підопічних Шевченка з елітного дивізіону Ліги націй.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!