Визначився передостанній півфіналіст Євро-2020

Чехія Данія

Збірна Данії з футболу обіграла команду Чехії у чвертьфіналі чемпіонату Європи-2020. Поєдинок на Олімпійському стадіоні в Баку завершився з рахунком 1:2.

У півфіналі чехи зіграють з найкращою командою з пари Україна / Англія. Гра 1/2 фіналу відбудеться в середу, 7 липня. Початок о 22:00.

До цього Чехія і Данія на рівні футбольних збірних зустрічалися 11 разів. Двічі перемогти вдавалося скандинавам. На рахунку Чехії 3 виграних матчу.

Томас Ділейні

Поєдинок розпочався феєрично. Вже на 5-й хвилині чехи дозволили данцям заробити зовсім необов'язковий кутовий. Стрюгер-Ларсен відправив м'яч у район 11-метрової позначки, звідки забутий усіма півзахисник Томас Ділейні головою з відскоком чітко переправив м'яч в сітку.

Чехія - Данія

Пропущений гол змусив Чехію грати першим номером. Підопічні Ярослава Шілгавого непогано комбінували, але їм не вистачало різноманітності в атаці. М'яч тримався неідеально, але гравці нападу швидко і регулярно добиралися до данського штрафного.

М'яч не затримувався в центрі поля

Ні до чого серйозного це не приводило. Скандинави без особливих проблем справлялися з подачами в свiй штрафний, не забуваючи і самим загрожувати воротам суперника.

Мартін Брейтуейт

На 42-й хвилині чехи пропустили результативну контратаку. Меле шведою вирізав передачу в центр, звідки першим на м'ячі був Дольберг. Форвард "Ніцци" вколотив круглого під поперечку, зробивши рахунок 2:0.

Каспер Дольберг зробив рахунок 2:0

Початок другого тайму став дзеркальним відображенням першого. На 49-й хвилині Цоуфал зробив напiв навiс в центр штрафного данцiв, звідки Шик в дотик пробив з-під захисника – це помітно пожвавило гру.

Чехи зрівняли рахунок

Швидкості зросли і м'яч рідко затримувався в центральному колі. Обидві команди демонстрували рваний ритм. Спокійна гра перемежовувалася вибуховими атаками з боку обох команд.

Матч ряснів порушеннями

Кінцівка тайму пройшла в постійній боротьбі у високому темпі. На полі були порушення правила і постійний контакт і багато єдиноборств. Однак глядачі гол так і не побачили.

Воротарі впевнено спрацювали в матчі

Як повідомляв OBOZREVATEL, в 1/8 фіналу Чехія створила грандіозну сенсацію, вибивши Нідерланди.

Чехія пройшла Нідерланди

Данія на цій стадії пройшла Уельс, відвантаживши 4 м'ячі.

Уельс не створив загрози для Данії.

Відзначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".