Перемоги "Будівельника" та "Дніпра": результати Суперліги Windrose 13 листопада

3 хвилини
1,4 т.
Суперліги Windrose

У чемпіонаті України з баскетболу у суботу, 13 листопада, відбуваються чергові поєдинки регулярного сезону Суперліги Windrose. У Києві "Будівельник" обіграв "Харківські Соколи" (80:71), а "Черкаські Мавпи" поступилися вдома "Дніпру" (83:90).

Матч у Києві між Будівельником та Харківськими Соколами відкривав програму ігрового дня. Перед зустріччю команди ділили другу-третю сходинку в турнірній таблиці, маючи по 9 перемог у 13 матчах. Переможець цього матчу виходив на проміжне друге місце.

Команди грали відносно недавно – 28 жовтня, і тоді у Харкові місцева команда, граючи у відкритий баскетбол, "перестріляла" суперника 105:99.

Будівельник — Харківські Соколи

Цього разу Будівельник не дав супернику так легко атакувати, і якщо в першій чверті підопічні Плеханова ще трималися у рахунку поруч із господарями, то далі Будівельник почав йти у відрив. Рахунок 45:31 після першої половини передусім був зумовлений більшою кількістю кидків киянами – 38 проти 27 при майже рівній точності. А ще у гостей було одразу 13 втрат.

І якщо в першій зустрічі в сезонi Харківські Соколи спромоглись на перемогу завдяки дальнім влучанням, яких тоді було 18 із 36, то тепер за першу половину гості виконали лише 9 дальніх спроб, влучивши 4 з них (при цьому 3 з 4 у Девіса).

Надалі Будівельник довгий час тримав розрив у рахунку, але у середині четвертої чверті Харківські Соколи підібрались до суперника на відстань 3-4 очок, повернувши інтригу до матчу. Але Будівельник дисципліновано провів останні хвилини матчу, не випустивши перемогу.

Кращим гравцем матчу став Гордон з дабл-даблом (24 очки та 13 підбирань). У Клавелла 21 очко.

В наступному своєму матчі Будівельник 18 листопада зійдеться з Одесою, а Харківські Соколи 19 листопада продовжать свою серію виїздів матчем у Запоріжжі.

Будівельник — Харківські Соколи 80:71 (19:16, 26:15, 16:19, 19:21)

Будівельник: Клавелл 21, Браун 8 + 8 підбирань, Стоктон 7 + 5 передач, Близнюк 10, Гордон 24 + 13 підбирань – старт; Кобець 6 + 6 підбирань, Конєв 4, Апшоу 0, Кондраков 0.

Харківські Соколи: Шевченко 7, Девіс 22 + 6 підбирань + 5 передач, Зечевіч 2, Глєбов 0, Граф 8 + 5 підбирань – старт; Магоні 15 + 7 підбирань + 6 передач, Нікітін 10 + 5 підбирань, Буренко 7, Сімонс 0, Нємцу 0, Кузнецов 0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у четвер, 11 листопада, у Києві "Будівельник" обіграв "Дніпро" (91:74), а "Черкаські Мавпи" в овертаймі поступилися "Харківським Соколам" (78:83).