Перемога "Будівельника" та овертайм у Харкові: результати Суперліги Windrose 11 листопада

5 хвилин
501
Дніпро програв Будівельнику

У чемпіонаті України з баскетболу у четвер, 11 листопада, відбулися чергові поєдинки регулярного сезону Суперліги Windrose. У Києві "Будівельник" обіграв "Дніпро" (91:74), а "Черкаські Мавпи" в овертаймі поступилися "Харківським Соколам" (78:83)

На початку зустрічі триочкові влучання Клавелла та Стоктона позначили серйозність налаштування господарів на боротьбу. Вони нівелювали спробу господарів уже зі старту захопити перевагу. Згодом кияни остаточно адаптувалися та виграли стартову 10-хвилинку в шість очок. У середині другої чверті гості спробували вирівняти гру, але це вдалося лише на якусь мить. Попри перевагу Дніпра під щитами, кияни значно влучніше били з дальньої відстані (10 проти 5) та виграли першу половину в 11 очок.

Уже традиційно лідером атак Будівельника був Джиан Клавелл, який до великої перерви уже був найрезультативнішим на майданчику з 14 очками. У гостей 12 очок за цей час набрав Санон.

Будівельник – Дніпро

Ігрова тенденція збереглася і по перерві. Гості дещо влучніше били з середньої відстані та переважали на підбираннях, але господарі ще суттєвіше збільшили перевагу за дальніми кидками. Відтак спроби дніпрян врятувати гру наприкінці третьої та на початку заключної чвертей зазнали невдачі.

Будівельник впевнено довів матч до перемоги, яка стала другою в сезоні проти Дніпра.

Будівельник наступний матч грає 13 листопада вдома проти Харківських Соколів. Дніпро того ж дня гратиме в Черкасах.

Будівельник – Дніпро – 91:74 (26:20, 25:50, 19:17, 21:17)

Будівельник: Клавелл 27о + 6пд + 6пр, Стоктон 16о + 16пр, Гордон 15о + 10пд, Кобець 11, Браун 5о + 7пд – старт; Апшоу 7, Близнюк 6, Кондраков 3, Гутман 1.

Дніпро: Санон 16о + 5пд, Кравцов 9о + 7пд, Купер 5о + 6пр, Крутоус 4, Тимофеєнко 3 – старт; Бобров 13о + 6пд, Вон 11о + 7пд, Зотов 6, Павлов 3, Шундель 3, Колдомасов 1.

Черкаські Мавпи – Харківські Соколи

Харківські Соколи в овертаймі обіграли Черкаські Мавпи в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 83:78.

Гості з самого початку захопили ініціативу і почали відриватися від суперника. Черкаські Мавпи набрали перші очки лише на четвертій хвилині. В першій десятихвилинці команда Максима Міхельсона зробила 6 втрат та не втримала Александара Зечевіча, який набрав 12 очок. Натомість команда Валерія Плеханова вдвічі менше втрачала м’яч і не поступалася супернику на підборі, що дозволило оформити двозначну перевагу в стартовому ігровому відрізку.

В другій чверті ситуація на майданчику не змінилася. Харківські Соколи впевнено контролювали хід гри і поступово збільшували відрив. Ритму гостей не завадили тайм-ути Міхельсона та медіа-пауза. Як наслідок на велику перерву команда Плеханова пішла з перевагою +13. Команди зібрали однакову кількість підбирань (по 19), але при цьому Соколи набагато ефективніше атакували з середньої та ближньої дистанції – 13/21 двоочкових проти 6/22 у суперника. Це стало запорукою впевненого лідерства гостей.

На старті третьої чверті краще виглядали Соколи, максимальний відрив яких досягав 22 очки. В середині десятихвилинки форвард Черкаських Мавп Дювон Максвел забив потужний данк, після чого господарі заграли значно впевненіше. Результативні дії Максвела, Олександра Кольченка та Івана Ткаченка дозволили команді Міхельсона скоротити відставання до -5 перед заключним ігровим відрізком.

Черкаські Мавпи продовжували діяти на куражі в першій половині четвертої чверті, чому посприяли два ефектних блок-шоти Ткаченка. Господарі декілька разів виривалися вперед у рахунку, але Соколи витримали удар і змогли налагодити командну взаємодію. Останні хвилини пройшли в напруженій рівній боротьбі. В основний час виявити переможця не вдалося. В овертаймі також було інтригуючи протистояння. Ключовим моментом матчу стало підбирання у нападі Макса Магоні після промахів Зечевіча з лінії штрафних за 52 секунди до сирени. В наступній атаці Зечевіч реалізував дальній кидок, довівши перевагу Соколів до +4. Команда Плеханова спокійно провела заключні секунди і здобула виїзну перемогу. Мавпи програли п’ятий матч поспіль і залишилися на останньому місці в турнірній таблиці.

Черкаські Мавпи наступний поєдинок зіграють вдома 15 листопада проти Дніпра. Харківські Соколи того ж дня на виїзді зустрінуться з Будівельником.

Черкаські Мавпи – Харківські Соколи – 78:83 ОТ (11:21, 19:22, 24:16, 17:12, 7:12)

Черкаські Мавпи: Кольченко 21, Ткаченко 15о + 5пд, Максвел 12о + 12пд, Конате 3, Первіс – старт, Дугат 18о + 6пд + 8пр, Скіра 7, Хамільтон 2, Попов, Сергеєв

Харківські Соколи: Зечевіч 18о + 9пд, Граф 12о + 7пр, Девіс 12 + 7пд, Шевченко 5, Глєбов 3о + 6пд – старт;Магоні 17о + 6 пд, Сімонс 16, Буренко, Кузнецов, Нємцу, Нікітін

Нагадаємо, що 4 листопада чемпіон України "Прометей" з великим рахунком переміг БК "Запоріжжя" 91:63, а "Будівельник" обіграв "Черкаські Мавпи" ( 100:82 ), а "Кривбас" був сильнішим за "Миколаєва" (86:62). ).