Бразилія зганьбилася в першому матчі ЧС-2018

108,2 т.

Збірна Бразилії в першому для себе матчі в групі Е бездарно втратила перемогу над Швейцарією. Зустріч на "Ростов-Арені" завершилась з рахунком 1: 1.

Пентакампеони прогнозовано з перших хвилин захопили ініціативу і притиснули швейцарців до воріт. Неймар, Коутіньйо, Вілліан раз по раз фінтами проходили оборону суперника. Було помітно велику перевагу в техніці південноамериканців над європейцями.

Бразилія - ​​Швейцарія

Такий "карнавал" тривав до 20-ї хвилини, коли новачок "Барселони" створив гольовий шедевр. Філіпе Коутіньйо метрів з 15 завдав фантастичний удар, після якого м'яч по дузі від штанги влетів у ворота Зоммера.

Цей гол вимкнув атаку у Бразилії. Команда просто перестала атакувати і перейшла в пасивний "режим", чекаючи помилок у суперників. Кілька разів Швейцарії навіть вдалося створити напівмоменти в штрафний Аліссон.

Другий тайм почався з кошмару для "синьо-жовтої" команди. Швейцарія скористалася грубою помилкою захисту після подачі кутового і Цубер, трохи підштовхнувши опонента, зрівняв рахунок у грі.

Пропущений гол не зміг розбудити ледачих бразильців. За решту 40 хвилин вони не змогли створити жодного по справжньому небезпечного моменту. Лише під кінці ігрового часу удари Неймара змусили понервувати європейських уболівальників.

Читайте: Збірна Англії відмовилася тренуватися в Волгограді перед матчем ЧС-2018

Свій наступний матч на мундіалі підопічні Титі проведуть 22 червня проти Коста-Ріки. Початок о 15:00.

Нагадаємо, що раніше Німеччина сенсаційно програла Мексиці.