Бразилія красиво вийшла в плей-офф ЧС-2018

12,4 т.

Збірна Бразилії в матчі 3-го туру чемпіонату світу з футболу-2018 обіграла команду Сербії і з першого місця в групі Е вийшла в 1/8 фіналу. Поєдинок в Москві на стадіоні "Спартак" завершився з рахунком 2:0.

Матч почався в високому темпі з перевагою збірної Сербії. Підопічні Младена Крстаїча високо пресингували і позиційно атакували, класно розкриваючи фланги гострими передачами. Особливо виділявся Мітровіч, скидаючи відмінні передачі партнерам.

Сербія - Бразилія

Все змінилося в середині тайму. Як тільки південноамериканці включили індивідуальну майстерність, сербським гравцям стало дуже важко захищатися.

На 36-й хвилині Коутиньо побачив Пауліньо, який забігав за спину захисникам, і закинув на нього з глибини, а сам Пауліньо дотягнувся до м'яча кінчиком бутси і чудовим ударом відправив його повз Стойковича.

Після перерви серби кинулися відіграватися і провели чудовий відрізок, повністю притиснувши бразильських гравців до своїх воріт. Але замість того, щоб зрівняти рахунок, збірна Сербії пропустила другий м'яч.

На 68-й хвилині Тіаго Сілва після подачі Неймара перевиciв Савича і точно вдарив головою в ближній кут.

Час, що залишився футболісти просто догравали матч.

У паралельному матчі команда Швейцарії зіграла внічию (2: 2) з футболістами з Коста-Ріки і посіла друге місце в квартеті Е.

Швейцарія - Коста-Ріка

Читайте: Мессі шокував журналістів після матчу ЧС-2018

В 1/8 фіналу бразильці зустрінуться з мексиканцями, а швейцарці змагатимуться проти шведів. Поєдинки заплановані на 2-3 липня.

Нагадаємо, що раніше Німеччина з грандіозним ганьбою вилетіла з ЧС-2018.