Німеччина з грандіозною ганьбою вилетіла з ЧС-2018

240,2 т.
Південна Корея - Німеччина

Збірна Німеччини на останніх хвилинах програла команді Південної Кореї в 3-му турі чемпіонату світу з футболу-2018 і через 80 років другий раз в історії вилетіла з мундіалю після групового етапу. Поєдинок на "Казань Арені" завершився з рахунком 0:2.

У першому таймі йшла млява гра, без особливих моментів, явно не за планом Йоахіма Льова. Південнокорейським футболістам вдалося створити більше небезпек, і замість розгрому, команди пішли на перерву за нульовою нічиєю.

Друга половина зустрічі перетворилася в один великий штурм воріт Чжо Хен У. Наставник бундестім випустив максимально атакуючий склад і ближче до кінця в нападі у німців було 8 футболістів.

Лише два гравці збірної Німеччини чергували на своїй половині поля, в результаті чого в захисті виникали величезні діри. Цим успішно користувалася Південна Корея, раз по раз тікаючи в контратаки.

Корейці зовсім не тушувалися перед діючими чемпіонами світу, граючи з ними на рівних і намагаючись забити переможний гол. Німеччина раз по раз навалювала атаки і з флангів і по центру, але всі вони завершувалися безрезультатно.

Останні хвилини пройшли взагалі без захисту, і азіатам вдалося забити гол, який спершу скасували через офсайд.

Американський арбітр Марк Гейгер відправився дивитися "телевізор" в VAR і зарахував взяття воріт.

На останніх секундах корейці забили і другий гол, скориставшись втратою Нойєра в центральному колі.

Читайте: Марадону після непристойних жестів госпіталізували: що сталося

У паралельному матчі збірна Швеції розгромила Мексику в битві за перше місце в групі і в 1/8 фіналу зіграє з другою командою групи E (Бразилія, Швейцарія, Сербія). Плей-офф стартує 30 червня.

Нагадаємо, що днем раніше Аргентина в неймовірно складному матчі виграла у Нігерії і вийшла в плей-офф.