Болбой "Аякса" кинув м'яч у футболіста "Роми" за затягування часу в матчі ЛЄ. Відео

11,5 т.
Болбой і Ріккардо Калафьорі

Болбой "Аякса" покарав захисника "Роми" Ріккардо Калафьорі за затягування часу в першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи, який закінчився виїзною перемогою італійців з рахунком 2:1.

Відео дня

На четвертій доданій до другого тайму хвилині футболіст не поспішав відновлювати гру та відкинув убік м'яч, який йому подали. Він пішов за іншим м'ячем, який лежав далі.

Це вивело з себе одного з болбоїв, в результаті чого той розмахнувся і запустив ігровий снаряд у Калафьорі. Захисник "Роми" схопився за горло і, схоже, був за крок від того, щоб впасти на газон, але в останній момент передумав. Замість цього він підійшов до хлопчика і висловив йому свої претензії.

Відзначимо, що арбітр зустрічі росіянин Сергій Карасьов не залишив цей момент без уваги і покарав італійця жовтою карткою за затягування часу.

Нагадаємо, що матч-відповідь між командами відбудеться у четвер, 15 квітня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, поєдинок чвертьфіналу Ліги Європи між "Гранадою" і "Манчестер Юнайтед" було перервано через голого вболівальника, який вибіг на поле.