"Динамо" програло "Бенфіці" та вилетіло з Ліги чемпіонів до Ліги Європи

3 хвилини
25,3 т.
Бенфіка Динамо

Київське "Динамо" поступилося португальській "Бенфіці" у матчі-відповіді раунду плей-оф Ліги чемпіонів і не змогло пробитися до групового турніру. Зустріч у Лісабоні на стадіоні "Ештадіу та Луж" завершилася з рахунком 3:0.

Тож "біло-сині" майбутній єврокубковий сезон проведуть у Лізі Європи. Жеребкування відбудеться 26 серпня у Стамбулі.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Бенфіка" – "Динамо".

Як і попередній матч, що завершився поразкою "динамівців" 0:2, ця гра розпочалася під тиском гравців "Бенфіки". Португальці пресингували, змушуючи українців насилу виходити з оборони в атаку. У стартові хвилини господарі практично не розлучалися з м'ячем, володіючи ігровою ініціативою.

До 15-ї хвилини "Бенфіка" встигла подати кілька кутових, після одного з яких лише сейв Бущана завадив відкрити рахунок.

Кияни виглядали повністю безпорадними, дозволяючи супернику вальяжно почуватися як на своїй половині загалом, так і у штрафному майданчику зокрема. На 21-й хвилині удар через себе Нерес лише дивом відбив голкіпер збірної України.

На 26-й хвилині тиск чемпіона Португалії приніс свої плоди. Черговий розіграш кутового призвів до пасу з флангу, де капітан "Бенфіки" Ніколас Отаменді легко відірвався від Бесєдіна й ударом головою впритул забив гол – 1:0.

Після цього пресинг гостей меншим не став. Португальці, як і раніше, атакували великими силами, і на 39-й хвилині подвоїли свою перевагу. Олександр Сирота не дивлячись віддав назад на Бущана. Пас перехопив Рафа Сілва, легко зробивши рахунок 2:0.

Кияни не встигли отямитися від другого пропущеного м'яча, як на 42-й хвилині пропустили третій. Красива віялова атака "орлів" вилилася в чудовий обвідний удар Давида Нереса.

Другий тайм розпочався з небезпечного зіткнення двох футболістів "Бенфіки" у штрафному майданчику "Динамо". Рафа Сілва так сильно вдарився головою із Гонсало Рамосом, що останнього довелося замінити.

Загалом малюнок гри не змінився. Кияни були в ролі тих, хто захищався, зрідка огризаючись безпечними випадами. Інтенсивність атак футболістів із Лісабона трохи знизилася, і у підопічних Луческу почали виникати шанси вперше в історії забити на "Стадіу та Луж".

"Динамо" не мав ні комбінацій, ні передач. "Бенфіка" домінувала за кожним показником. За всю гру наша команда лише тричі пробила у бік воріт Валаходімоса. Тоді як суперник 21 раз погрожував Бущану.

Перша зустріч португальців та українців у раунді плей-оф Ліги чемпіонів сезону 2022/23 завершилася поразкою "біло-синіх" з рахунком 0:2.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!